Jednoduché účesy vhodné na každý deň

Keď ráno zazvoní budík, rady ho vypneme a naspäť zadriememe. Napokon sa ale horko ťažko preberieme a pri pohľade na hodinky sa nám všetky vlasy postavia dupkom. Áno, typ takéhoto strapatého účesu je síce moderný, ale do práce nie stále vhodný. Preto vám ponúkame pár „vlasových možností“, ktoré si stihnete stvoriť i v rannom časovom strese. Sú jednoduché, trendy a odporúča ich aj sám Hollywood.

vlasy,ucesy,trendy,rady,ako sa ucesat,hreben,herecky,trendy a tipy,isifa,

vlasy,ucesy,trendy,rady,ako sa ucesat,hreben,herecky,trendy a tipy,isifa,

Ak máte dlhé vlasy, máte to vyhraté. Platí pravidlo, že čím sú dlhšie, tým kratší čas pri ich úprave im treba venovať. Dlhé pramene totižto môžete jednoducho zviazať do drdola alebo nechať voľne rozpustené. Presne tak, ako to obľubuje Jessica Alba. K rozpusteným vlasom netreba okrem hrebeňa a kulmy skutočne nič. Iba ruky. Ak máte spomínanou dĺžkou, urobte si cestičku v strede hlavy a pomocou horúcej pomôcky si vytvorte jemné vlny.

Ak vás vlasy nechcú poslúchať, „zagumičkujte“ ich vysoko do drdola a vyskakujúce pramienky si nenechajte trčať z hlavy ako antény. Skroťte ich nenápadnou čelenkou. Alebo aj výraznou, podľa vašej chuti.

Alternatívou drdola je „chvost“, ktorý ak zviažete peknou vlasovou ozdobou, môže byť účesom dokonca i na ples. Tento jednoduchý a všeobecne obľúbený motív vidíme často na herečke Kate Beckinsale a speváčke Katy Perry, ktorá sa ním prezentuje v spoločnosti i na ulici. S ofinou i bez nej, stále je to on a in.

Asymetricky zapletený vrkoč na jednu stranu je príkladom romantickej úpravy vlasov. Tínedžerskej senzácii Selene Gomez, známej ako Alex zo seriálu Wizards of Waverly Place, sa tento typ účesu k žltým šatám hodí perfektne. Skúste si ho zapliesť na bok aj vy a ak máte kvetovú sponku, neváhajte si ju pripnúť do vlasov. 

Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy a vraj sú osemdesiatimi percentami zodpovedné za celkový vzhľad a dojem. Preto im ráno aj vy venujte primeranú pozornosť a nevybehnite z bytu s vlasmi „a la Albert Einstein“.

Foto:
Zdroj:
Monika U.

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba