Deti slávnych rodičov roku 2010

Len pred niekoľkými dňami porodila speváčka Alanis Morissette syna, ktorý sa volá Ever Imre Morissette-Treadway. Na svet prišiel 25. decembra. V rovnaký deň sa otcom stal aj Elton John, Zacharyho Jacksona Levona Furnish-Johna im v Kalifornii porodila náhradná matka. Kto všetko zo slávnych mal prírastok v rodine?

slávne matky

slávne matky

Zdroj: SITA

január

3. januára sa americký herec Matthew McConaughey stal otcom druhého dieťaťa. Manželka Camila Alves mu porodila dcéru menom Vida. 11. januára sa narodila Margaret Grace Wahlberg, štvrté dieťa amerického herca Marka Wahlberga a modelky Rhey Durham. V rovnaký deň prišla na svet aj dcéra herca Neala McDonougha menom London Jane a dcéra bývalého speváka skupiny 'N Sync Joeyho Fatonea. 14. januára uzrelo svetlo sveta druhé dieťa Normana Cooka, známeho pod menom Fatboy Slim. S manželkou Zoë Ball dcéru pomenovali Nelly May Lois. 22. januára sa spevákovi Shaneovi Filanovi z írskej popovej skupiny Westlife narodilo tretie dieťa. Syna Shanea Petera Filana mu porodila jeho manželka Gillian. 23. januára manželka Willa Ferrella Viveca Paulin porodila tretieho syna Axela. 24. januára sa stala matkou Sarah Jane Morris, známa zo seriálu Bratia a sestry (2006). Emmett Andrew je prvým dieťaťom herečky a jej manžela, bubeníka kapely Rooney Neda Browera. 

február

20. februára prišla na svet dcéra americkej televíznej osobnosti indického pôvodu Padmy Lakshmi Krishna Thea. Meno otca jej vytúženého potomka nikdy oficiálne nepotvrdila, no podľa The Times of India je ním brat zakladateľa počítačovej spoločnosti Dell Adam Dell. 

marec

2. marca porodila syna Daniela Hirama basketbalistovi Danielovi Gibsonovi r'n'b speváčka Keyshia Cole. V ten istý deň sa narodil aj druhý syn americkej herečky Jenny Elfman a jej manžela Bodhiho menom Easton Quinn Monroe. 3. marca sa narodila dcéra hereckej dvojice Rebeccy Gayheart a Erica Danea Billie Beatrice. 8. marca sa stali rodičmi dcéry Joseph Fiennes a jeho manželka, švajčiarska modelka Marie Dolores Dieguez.

apríl 

19. apríla uzrela svetlo sveta druhá dcéra americkej herečky Amandy Peet Moly June. Otcom dievčatka je spisovateľ a scenárista David Benioff. 22. apríla sa stali rodičmi druhého dieťaťa hviezda seriálu NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (2003) Sean Murray a jeho manželka Carrie. Chlapček sa volá River James. 28. apríla oscarová herečka Sandra Bullock oznámila, že si adoptovala chlapčeka menom Louis Bardo. Zároveň požiadala o rozvod s Jessem Jamesom, ku ktorého mimomanželským vzťahom sa priznalo niekoľko žien. 29. apríla sa rocker Mark McGrath stal dvojnásobným otcom. Lídrovi americkej rockovej kapely Sugar Ray porodila dvojičky - Lydona Edwarda a Hartley Grace snúbenica Carin Kingsland. 

máj

14. mája porodila svoje tretie dieťa nemecká supermodelka Claudia Schiffer. Cosima Violet je dcérou britského producenta a režiséra Matthewa Vaughna. 15. mája sa narodila Aviana Olea, dcéra americkej herečky Amy Adams a jej snúbenca Darrena Le Galla. 15. mája privítali na svete aj Hudsona Nicholasa - syna speváka skupiny 98 Degrees Drewa Lacheyho a jeho manželky Ley. 21. mája sa stala matkou druhého dieťaťa talianska herečka a modelka Monica Bellucci. Spolu s manželom Vincentom Casselom vybrali dievčatku meno Léonie. 27. mája prišla na svet dcéra gitaristu skupiny Deep Purple Ritchieho Blackmora a jeho manželky Candice Night Autumn Esmerelda. 

jún

2. júna sa narodila Grace Avery, tretie dieťa Kevina Costnera a Christine Baumgartner. 9. júna sa americkému hercovi Seanovi Patrickovi Thomasovi a jeho manželke Aonike Laurent Thomas narodilo druhé dieťa - syn Luc Laurent. 24. júna sa americký herec John C. McGinley a jeho manželka Nicole Kessler stali rodičmi druhej spoločnej dcéry Kate Aleeny. 

júl

7. júla prišiel na svet prvý spoločný potomok anglickej režisérky Sam Taylor-Wood a jej o 23 rokov mladšieho snúbenca - anglického herca Aarona Johnsona. Dievčatku dali meno Wylda Rae. 

august

2. augusta sa narodil Copeland Cruz, syn lídra americkej skupiny OneRepublic Ryana Teddera a jeho manželky Genevieve. 8. augusta prišiel na svet Freddie, syn americkej herečky Annie Wersching, známej zo seriálu 24 (2001), a jej manžela, herca a komika Stephena Fulla. 13. augusta privítali na svete syna Lenona španielska herečka a modelka Paz Vega a jej manžel Orson Salazar. 21. augusta porodila druhé dieťa americká herečka Catherine Bell, známa ako Sarah MacKenzie zo seriálu JAG - Vojenská generálna prokuratúra (1995-2005). S manželom Adamom Beasonom vybrali synovi meno Ronan. 31. augusta americký herec Rich Sommer, známy zo seriálu Mad Men (2007) či filmu Diabol nosí Pradu (2006), privítal do rodiny svoje druhé dieťa. Syn dostal meno Patrick Ryan. 

september

7. septembra priviedla playmate Tiffany Fallon na svet dcéru Raquel Blue. Otcom dievčatka je gitarista americkej skupiny Rascal Flatts Joe Don Rooney. 11. septembra sa stal otcom herec Mario Lopez. Priateľka Courtney Mazza mu porodila dcéru menom Gia Francesca. 15. septembra sa slávnemu kuchárovi bez čapice Jamiemu Oliverovi a jeho manželke Juliette Norton narodil po troch dcérach prvý syn. Chlapček dostal meno Buddy Bear Maurice. 25. septembra uzrela svetlo sveta Olivia - prvé dieťa bývalej hviezdy seriálu Dawsonov svet (1998 - 2003) Jamesa Van Der Beeka a jeho manželky Kimberly Brook. 

október

1. októbra porodila Noelovi Gallagherovi druhého syna menom Sonny Patrick priateľka Sarah MacDonald. Hudobník, ktorý sa preslávil najmä ako člen rockovej skupiny Oasis, má ešte s bývalou ženou Meg Matthews dcéru Anais. 12. októbra pribudli rodičovské povinnosti homosexuálnemu páru - hercovi Neilovi Patrickovi Harrisovi a Davidovi Burtkovi. Dvojičky, ktoré porodila náhradná matka, dostali mená Gideon Scott a Harper Grace. 14. októbra sa speváčke a skladateľke Alicii Keys a jej manželovi, hudobnému producentovi a raperovi Swizz Beatzovi, narodil syn - Egypt Daoud Dean. 20. októbra privítali na svete dcéru Stellu Zavalu Matt Damon a Luciana Bozán Barroso. Ide o tretie spoločné dieťa páru. V ten istý deň druhé dieťa porodila Jessica Capshaw, známa najmä ako doktorka Arizona Robbins zo seriálu Klinika Grace (2005). S manželom Christopherom Gaviganom dcéru pomenovali Eve Augusta. 23. októbra Céline Dion priviedla na svet dvojičky - chlapcov Eddyho a Nelsona.

november

4. novembra americká herečka Vera Farmiga, známa najmä ako Alex Goran z filmu Lietam v tom (2009), porodila dcéru, ktorej dali meno Gytta Lubov. 12. novembra sa predčasne narodila Madilyn Grace, dcéra r'n'b speváka Ne-Ya a jeho priateľky Monyetty Shaw. Hoci termín pôrodu bol stanovený až na január, dievčatko sa narodilo zdravé. 14. novembra mexická speváčka a herečka Paulina Rubio porodila manželovi Nicolasovi Vallejovi syna menom Andrea Nicolas. 16. novembra sa stala mamou anglická speváčka, herečka a príležitostná modelka Rachel Stevens. Otcom dievčatka menom Amelie je jej manžel Alex Bourne. 17. novembra sa americký hudobník Chris Daughtry a jeho manželka Deanna stali rodičmi dvojvaječných dvojičiek, ktoré im vynosila surogátka. Ako prvá prišila na svet dcéra Adalynn Rose, ktorú o necelú polhodinu nasledoval jej brat Noah James. 23. novembra manželka amerického herca Johna Travoltu Kelly Preston priviedla na svet syna Benjamina. 23. novembra sa narodilo štvrté dieťa módnej návrhárky Stelly McCartney a jej manžela Alasdhaira Willisa. Dcéru pomenovali Reiley Dilys. 

december

10. decembra sa člen britského hip-hopového tria N-Dubz Costadinos Contostavlos známy ako Dappy stal otcom druhého syna. S priateľkou Kaye Vassell pomenovali chlapčeka Milo, dvojica vychováva ešte ročného syna Gina. 15. decembra sa bubeníkovi americkej súrodeneckej kapely Hanson Zacovi Hansonovi narodilo druhé dieťa. Jeho manželka Kate mu priviedla na svet dcérku, ktorej dali meno Junia Rosa Ruth. 17. decembra sa stal otcom člen americkej trojčlennej country skupiny Rascal Flatts Jay DeMarcus. Manželka Allison mu porodila dcérku Madeline Leigh. 18. decembra manželka amerického herca Vincea Vaughna Kyla Weber priviedla na svet ich prvú dcéru Locklyn Kyla Vaughn.

Foto:
SITA
Zdroj:
SITA

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba