Ples v opere: Ktorá dáma bola najlepšie oblečená?

Viac ako stovka čašníkov, tisícky príborov a pohárov, približne tona luxusných lahôdok, ale i viac ako 600 pozvaných prominentných hostí. To je Ples v opere, ktorý už tradične otvára sezónu na Slovensku. Ten tohtoročný s číslom 11 v ničom nezaostal za predchádzajúcimi a FEMINITY vám ponúka pohľad na tie najkrajšie plesové róby prítomných dám.

ples v opere

ples v opere

Zdroj: Omnipublic/Orange

Ples v opere je pre všetkých nielen príjemne stráveným večerom v spoločnosti svojich známych, ale najmä začiatok plesovej sezóny. Zároveň je to priestor na predvedenie tých najkrajších večerných šiat. Už niekoľko mesiacov pred samotným večerom sa mnohé dámy trápia otázkou „čo na seba?“. Počas decembra majú preto všetci slovenskí a českí módni návrhári plné ruky práce, keďže musia vymyslieť a ušiť šaty pre mnohé svoje VIP klientky. 

Niektoré dámy však pred módnymi návrhármi uprednostnia luxusné butiky za hranicami Slovenska a často si výber šiat nechávajú na poslednú chvíľu. Presne tak to bolo aj v prípade generálnej riaditeľky TV Markíza Zuzany Ťapákaovej, ktorá – hoci už mala na ples šaty kúpené, na poslednú chvíľu objavila iné. A tak sme ju počas plesu v historickej budove SND mohli namiesto v ružovom vidieť v modrom. 

Inšpiráciou pre dámy býva aj tradičná módna prehliadka Orange Fashion, na ktorej sa predvedie vždy niekoľko návrhárov s ich videním aktuálnej plesovej módy. Aj tento rok sa mnohé dámy presvedčili, že na Slovensku máme nielen stálice na módnom nebi, ale i kvalitné vychádzajúce hviezdy. 

O tom, aké šaty si pozvané dámy tento rok vybrali na úvodný ples sezóny sa môžete presvedčiť vo fotogalérii.


Foto:
Omnipublic/Orange
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba