Užite si romantický víkend v Prahe za polovicu!

Uniknite so svojou láskou a užite si nezabudnuteľné dve noci pre dvojicu v luxusnom 4* hoteli v centre Prahy len za polovicu! First Class hotel Fenix**** v srdci „Zlatej Prahy“ len kúsok od Václavského námestia bude vašim tajným úkrytom pri spoločných potulkách magickou Prahou. Štýlové a príjemné prostredie a vynikajúca poloha – všade na skok pešo. Vychytávka týždňa!

romantický víkend

romantický víkend

Zdroj: Shopcity.sk

 

Štýlový a luxusný hotel Fenix**** v historickom centre Prahy je pripravený postarať sa o vás s najlepším servisom tak, aby ste sa cítili príjemne a spokojne. Vďaka exkluzívnej polohe priamo kúsok od „Václaváku“ máte na dosah magickú históriu ako aj súčasnú Prahu. 

Ak sa chystáte na koncert, výstavu, festival, veľtrh či nezabudnuteľný víkend vo dvojici, práve sme vám našli ideálne miesto. V najbližšom okolí je celé množstvo známych turistických atrakcií a pamiatok. 

Svoj spoločný deň začnete v štýlovej priestrannej izbe s bohatými raňajkami s výberom bioproduktov a bohemia sektu a zakončíte ho po návšteve reštaurácie alebo známeho baru v príjemnej posteli na špeciálne vyrobených matracoch v útulnej atmosfére so svojou láskou. Len 149€ na 2 noci pre dvojicu v luxusnom hoteli Fenix**** priamo v centre Prahy môžete získať na www.shopcity.sk

Hodinová masáž, ročné predplatné Hospodárskych novín alebo fotodepilácia?

Okrem špeciálnej ponuky romantického pobytu v Prahe nájdete práve teraz na www.shopcity.sk aj ďalšie atraktívne vychytávky so zľavami ako klasickú masáž alebo bankovanie so zľavou až 76%, liečivú terapiu rybičkami garra ruffa so zľavou 43%, trvalé a bezbolestné zbavenie chĺpkov fotodepiláciou so zľavou až 70%, nové gélové nechty so zľavou 50% či špeciálnu 2-kombináciu ošetrení proti celulitíde so zľavou 52%! Všetky tieto vychytávky a ešte oveľa viac môžete získať so zľavami až do 90% každý deň na www.shopcity.sk.

Ako získať svoju vychytávku ? 

Vychytávku je možné získať jednoduchým spôsobom - stačí navštíviť stránku www.shopcity.sk, vybrať si svoje mesto a  kliknúť na „kúpiť“ so zadaním emailovej adresy. Peniaze sa odrátajú až po záväznom potvrdení objednávky v ďalšom kroku a výbere spôsobu platby. K zaplateniu dochádza vždy iba vtedy, ak je vychytávka aktívna – čiže sa dosiahol stanovený minimálny počet ľudí k aktivácii. V opačnom prípade zákazník neplatí nič. Šance na získanie atraktívnej zľavy sú väčšie, ak ponuku odporučíte známym a priateľom.

Ako využiť kúpenú službu či produkt?

Po aktivácií vychytávky dostanú zákazníci CityKupón, ktorý ich oprávňuje k využitiu služby alebo zakúpeniu daného produktu. CityKupón je potrebné vytlačiť, predložiť u obchodníka a následne si luxusnú službu užiť. CityKupón je väčšinou platný 3 až 6 mesiacov.

Ako funguje hromadné nakupovanie?

Shopcity.sk je interaktívna služba, ktorá na internete spája kúpyschopných zákazníkov a úspešné lokálne firmy. Na základe overených pravidiel čoraz obľúbenejšieho systému hromadného nakupovania Shopcity ponúka vopred stanovenému počtu záujemcov možnosť zakúpiť si kupón na zľavu  u vybraného obchodníka v časovom limite. Okrem Bratislavy Shopcity už nájdete aj v ďalších slovenských mestách, a to Nitra, Žilina, Martin, Banská Bystrica, Zvolen, Poprad, Košice a Prešov. 

Viac informácií o kolektívnom nakupovaní a aktuálnych vychytávkach nájdete na www.shopcity.sk.

Foto:
Shopcity.sk
Zdroj:
PR článok

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba