Anjelské písmo: Poproste anjela strážneho o pomoc

V poslednom čase akoby sa s anjelmi roztrhlo vrece. Obchody sú ich plné vo všakovakých prevedeniach - sú na dózach, obrazoch, porcelánových šálkach, papierových obrúskoch. Niekto ich chápe len ako pekné dekorácie do bytu, iní ich doslova študujú z rôznych kníh a dokumentov. O anjeloch sa toho už popísalo veľa a problematika je to naozaj obsiahla, ale možno vás bude zaujímať len jeden konkrétny anjel. Ten váš.

anjelske pismo

anjelske pismo

Zdroj: © isifa

Reč je o našich strážnych anjeloch, ktorí nám pomáhajú na každom kroku a na požiadanie nám dokonca doslovne nadiktujú odpovede na otázky, ktoré nás najviac trápia. Tento „rozhovor“ medzi človekom a anjelom sa nazýva automatické, alebo aj anjelské písmo.

O čo tu vlastne ide? Médium – človek, ktorý má dar „zhora“ na automatické písmo, sa spolu s vami pomodlí a požiada o možnosť sprostredkovať odkaz od vášho anjela strážneho. Ak sú vaše prosby úprimné a váš anjel strážny usúdi, že môže od vás na chvíľu odstúpiť (a nechať vás na ten čas „bez dozoru“), môže sa automatické písanie začať. Médium potom priebežne číta to, čo mu ruka píše, a vy si to (ak ste na stretnutie pripravení) nahrávate na diktafón. Bez toho by ste si sotva pamätali to obrovské množstvo informácií, ktoré vám je odovzdané, a ktoré vám má do budúcna priniesť úžitok. Sedenie totiž trvá až do dvoch hodín a informácií, v ktorých padne aj veľa mien, udalostí, vysvetlení súvislostí, je tak veľa, že bez diktafónu nemáte šancu si zapamätať ani polovicu.

A pamätať si presne hlavne niektoré mená budete naozaj potrebovať. Najskôr ale k tomu, ako to funguje. Po tom, čo sa s vami médium pomodlí, prečíta otázky, ktoré ste mu prichystali v bodoch na papier aj spolu s vašim menom a dátumom narodenia, aby bolo isté, že bude prosiť o pristúpenie anjela tej správnej osoby.  Sústredí sa na tieto otázky, poprosí o možnosť sprostredkovať pre vás odpovede na ne, a potom už len ticho obaja čakáte, kedy sa mu rozpíše ruka doslova sama od seba. Akoby bola ťahaná nejakou silou a často takým tempom, až dotyčného rozbolí ruka, nedá sa však spomaliť. To, čo pri tom hovorí nahlas, je vlastne súbežné čítanie toho, čo mu píše ruka. Teda médium nepočuje hlas, ktorý mu niečo diktuje, ako to na prvý pohľad vyzerá, ale číta to, čo mu ruka píše.

Váš anjel strážny vám predstaví vaše minulé životy, ktoré ste neprežili práve najlepšie, lepšie povedané najčestnejšie, a ich následky sa vám prenášajú aj do toho súčasného. Upozorní vás tiež na ľudí či duchov, ktorí vám robia zle a oberajú vás tak o energiu, alebo vám blokujú cestu ku šťastiu. A nadiktuje vám tiež mená ľudí, ktorí vás v minulých životoch prekliali (či už po zásluhe, alebo nie), a tak vám znemožnili prežiť aj tento život plnohodnotne vo všetkej spokojnosti. Následne po tomto sedení sa rovno dohodne s niekým, kto má poslanie rušiť, odklínať, či očisťovať od zlých duchov, energií a kliatob z minulých životov s dosahom na všetky ostatné, teda aj ten súčasný. A tu sa vám práve veľmi zíde záznam z diktafónu. Mená duchov alebo osôb, ktoré vás trápia a spôsobujú, že sa vám nedarí, či nebodaj majú za následok aj váš zlý zdravotný stav, sú niekedy také komplikované a je ich tak veľa, že ste bez tohoto záznamu stratení.

Prvé stretnutie zanecháva veľmi silné dojmy. To, čo sa dozviete o sebe „v širších súvislostiach“, teda z rôznych predchádzajúcich životov, vás nadlho poznačí. Zmení vám to uhol pohľadu na veci , ktoré ste doteraz nechápali, prehodnotíte postoj k ľuďom, ktorých ste predtým „nemuseli“, s väčším porozumením začnete prijímať veci, ktoré sa dejú vo vašom živote. Ľudia, ktorí to absolvovali, svoje pocity často opisujú obrazne ako puzzle, ktoré neviete poskladať, lebo vám chýba predloha, a vy ani netušíte, čo má byť výsledný obraz. Ale po tomto stretnutí s anjelom vám zrazu všetko do seba zapadne, a vy sa upokojíte, lebo vidíte obraz. A hoci nemusí byť zrovna najkrajší, jeho samotné poznanie vás upokojí, lebo nič nie je horšie ako nevedomosť a neistota.

Niekto anjelské písmo považuje za stratu času alebo rovno akési šarlatánstvo, iným sa vďaka nemu podarilo porobiť si v živote poriadky a pochopiť veľa vecí. Ak veríte na reinkarnáciu a karmu, budete mať k tomuto fenoménu určite bližšie. Poznanie súvislosti medzi životmi je veľmi oslobodzujúce. Rovnako prepojenia medzi ľuďmi, ktorí sa znova a znova stretávajú, aby si doriešili veci z predchádzajúcich životov. Aj ten najťažší osud v tomto živote prijmete ľahšie a pokojnejšie, keď viete, prečo je práve taký.


 

Foto:
© isifa
Zdroj:
mm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba