Imidžová prilba od Diesel

Medzinárodná lifestylová značka Diesel a legendárny výrobca motorkárskych prílb AVG prinášajú ultra imidžovú prilbu HI-JACK. Tento dizajnérsky skvost bol inšpirovaný vrtuľníkmi a je určený fanúšikom na mieru šitej výbavy a jazdcom, ktorý milujú život na cestách.

Imidžové prilby Diesel

Imidžové prilby Diesel

Zdroj: Diesel

Dizajn modelu vychádza zo skutočných prílb, ktoré nosia piloti vrtuľníkov. HI-JACK je určený vodičom motocyklov a skútrov, ženám aj mužom. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí požadujú vysokú kvalitu a zároveň jedinečný Diesel štýl – rebelský, nekonvenčný a originálny.

Atraktívny vzhľad vytvorený kreatívnym tímom Diesel a široký rozsah farebných variácii v grafike posilňujú duch vrtuľníka v srdci HI-JACK prilby. Zakrivený polykarbónový čelný kryt odolný proti poškrabaniu v priehľadnej, dymovej alebo striebornej farbe je ľahko vymeniteľný vďaka systému, ktorý umožňuje jeho vyňatie bez použitia náradia. Jazdec si ho tak môže meniť podľa vlastného štýlu a potrieb.

Výhody prilby HI-JACK spočívajú v osobitnej pozornosti k detailu, sklolaminátovom ACF povrchu a vnútornej výplni z Dri-Lex ® materiálu, ktorú je možné  kompletne vybrať a prať.

HI-JACK prichádza v týchto farbách vo veľkostiach od XXS až XL: Gold Chrome Digit, Grey Black Matt, Silver Chrome Black, White stripes, Black White, Black Green.

Foto:
Diesel
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba