Celebrity a ich chyby krásy

Kto určuje, čo je krásne a čo zas nie? Kto kedy povedal, ako má vyzerať dokonalá tvár? Módny trend? Vizážisti? Stajlisti? Krása je veľmi subjektívny pojem, a tak, ako je pre niekoho ryšavá kráska s pehami bezchybná, tak je pre iného mimo jeho vkusu. Každá sme iná a každá má chybičky krásy. No, zamysleli ste sa niekedy nad tým, že tieto „nedostatky“ tváre môžu byť aj vašou devízou?

Cameron Diaz
Cameron Diaz

Cameron Diaz


Zbožňujú ju milióny ľudí po celom svete, je obľúbenou voľbou mnohých režisérov, je sympatická, je charizmatická, je to Cameron Diaz. Táto modrooká blondína je slávnou herečkou a pritom má od krásavice o trochu ďalej. Širšie ústa i nos jej vôbec neprekážajú a aj napriek nim je požadovaná za očarujúcu osobnosť.

Meryl Streep

Kultová herečka, ktorá oslávila šesťdesiate druhé narodeniny  sa v svojom tínedžerskom veku nikdy nepovažovala za krásavicu. I napriek tomu ju jej charizma vyniesla na piedestál najlepších herečiek Hollywoodu. Výrazný nos, ktorý zdobí jej príjemnú tvár zdedili i jej tri dcéry a dokonca aj syn, ktoré mala so súčasným manželom Don Gummerom, s ktorým je už krásnych tridsaťtri rokov.

Tilda Swinton

 
Bledá pleť, pehy, chlapčenská chudá postava – celkový zvláštny zjav. Tilda Swinton vyžaruje jedinečnosťou a unikátnosťou, s ktorými okrem dvoch doktorátov ohuruje celý svet. Padlý anjel, ktorého stvárňuje vo filme Constantine alebo úlohu bielej čarodejnice v adventúre Narnia zvládla táto talentovaná škótska herečka bravúrne. Nie je krásna, no mimoriadne zaujímavá.

Sarah Jessica Parker

 Kto by dnes nepoznal seriál Sex v meste a jeho hlavné predstaviteľky? Medzi ne patrí aj herečka Sarah Jessica Parker. Dáma s výraznejším nosom, z ktorej vyžaruje inteligencia a šarm má aj dlhšiu bradu. Napriek tomu je módnou ikonou nielen medzi fanúšikmi ale i v samom showbiznise.

Vanessa Paradis


Viete koho zbalila táto modelka a herečka s charakteristickou dierkou medzi prednými zubami? Jedného z najväčších fešákov pod slnkom – Johnyho Deppa. Vanessa Paradis si s ním manželstvo užíva a my všetky jej môžeme len ticho závidieť. Jej stošesťdesiat centimetrová výška a váha štyridsať kilogramov z nej robí nežným dievčatkom aj po dvoch deťoch.

Barba Streisand

Okúzľujúca Barba Streisand ťahá k sedemdesiatke a aj keď jej tvár nikdy nebola požadovaná za bezchybnú, zaslúži si viac ako len potlesk. Podobne ako Meryl Streep i ona sa svojím postavením radí medzi špičkové a kultové herečky. Jej charakteristický väčší nos berieme ako jej prirodzenosť a súčasť a i napriek nemu ju vidíme ako krásnu a veľmi zaujímavú bytosť. 

Foto:
SITA, © isifa
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba