Celebrity a ich chyby krásy

Kto určuje, čo je krásne a čo zas nie? Kto kedy povedal, ako má vyzerať dokonalá tvár? Módny trend? Vizážisti? Stajlisti? Krása je veľmi subjektívny pojem, a tak, ako je pre niekoho ryšavá kráska s pehami bezchybná, tak je pre iného mimo jeho vkusu. Každá sme iná a každá má chybičky krásy. No, zamysleli ste sa niekedy nad tým, že tieto „nedostatky“ tváre môžu byť aj vašou devízou?

Cameron Diaz

Cameron Diaz

Zdroj: SITA, © isifa

Cameron Diaz


Zbožňujú ju milióny ľudí po celom svete, je obľúbenou voľbou mnohých režisérov, je sympatická, je charizmatická, je to Cameron Diaz. Táto modrooká blondína je slávnou herečkou a pritom má od krásavice o trochu ďalej. Širšie ústa i nos jej vôbec neprekážajú a aj napriek nim je požadovaná za očarujúcu osobnosť.

Meryl Streep

Kultová herečka, ktorá oslávila šesťdesiate druhé narodeniny  sa v svojom tínedžerskom veku nikdy nepovažovala za krásavicu. I napriek tomu ju jej charizma vyniesla na piedestál najlepších herečiek Hollywoodu. Výrazný nos, ktorý zdobí jej príjemnú tvár zdedili i jej tri dcéry a dokonca aj syn, ktoré mala so súčasným manželom Don Gummerom, s ktorým je už krásnych tridsaťtri rokov.

Tilda Swinton

 
Bledá pleť, pehy, chlapčenská chudá postava – celkový zvláštny zjav. Tilda Swinton vyžaruje jedinečnosťou a unikátnosťou, s ktorými okrem dvoch doktorátov ohuruje celý svet. Padlý anjel, ktorého stvárňuje vo filme Constantine alebo úlohu bielej čarodejnice v adventúre Narnia zvládla táto talentovaná škótska herečka bravúrne. Nie je krásna, no mimoriadne zaujímavá.

Sarah Jessica Parker

 Kto by dnes nepoznal seriál Sex v meste a jeho hlavné predstaviteľky? Medzi ne patrí aj herečka Sarah Jessica Parker. Dáma s výraznejším nosom, z ktorej vyžaruje inteligencia a šarm má aj dlhšiu bradu. Napriek tomu je módnou ikonou nielen medzi fanúšikmi ale i v samom showbiznise.

Vanessa Paradis


Viete koho zbalila táto modelka a herečka s charakteristickou dierkou medzi prednými zubami? Jedného z najväčších fešákov pod slnkom – Johnyho Deppa. Vanessa Paradis si s ním manželstvo užíva a my všetky jej môžeme len ticho závidieť. Jej stošesťdesiat centimetrová výška a váha štyridsať kilogramov z nej robí nežným dievčatkom aj po dvoch deťoch.

Barba Streisand

Okúzľujúca Barba Streisand ťahá k sedemdesiatke a aj keď jej tvár nikdy nebola požadovaná za bezchybnú, zaslúži si viac ako len potlesk. Podobne ako Meryl Streep i ona sa svojím postavením radí medzi špičkové a kultové herečky. Jej charakteristický väčší nos berieme ako jej prirodzenosť a súčasť a i napriek nemu ju vidíme ako krásnu a veľmi zaujímavú bytosť. 

Foto:
SITA, © isifa
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba