Jana Gavalcová! V rámci Bratislava Fashion Weekend 2011 predstaví na hlavnom prehliadkovom móle svoju autorskú kolekciu pod názvom: NUDE TOUCH." property="og:description" />

Nude Touch návrhárky Jany Gavalcovej

Jediná módna návrhárka, ktorá uzavrie reprezentáciu najprestížnejšej slovenskej návrhárskej módnej elity po boku návrhára Fera Mikloška na Bratislava Fashion Weekend 2011 je vysoko talentovaná Jana Gavalcová! V rámci Bratislava Fashion Weekend 2011 predstaví na hlavnom prehliadkovom móle svoju autorskú kolekciu pod názvom: NUDE TOUCH.

Kolekcia Jany Gavalcovej

Kolekcia Jany Gavalcovej

Zdroj: Peter Spurný

 

Jana Gavalcová, módna návrhárka, ktorá si svoje krajčírske umenie trénuje od útleho detstva a tak ako to začína u väčšiny tvorcov aj jej bábiky mali tú česť nosiť jej prvé modely. Remeslu pričuchla vďaka svojej babičke, ktorá šila, vyšívala a navrhovala len tak pre seba. Podľa jej vlastných slov je základ návrhárskeho umenia práve v dokonale osvojenej technike a tak ju ani inak než s ihlou v ruke v jej ateliéri neuvidíte. 

Jana sa posledných päť rokov venuje autorskej tvorbe pod značkou GiaG fashion studio, a za tento čas stihla vytvoriť niekoľko kolekcií, obliekať množstvo celebrít, spolupracovať s Miss Universe či vytvoriť sériu tričiek pre charitatívny projekt Pes v núdzi. 

Na prvom ročníku Bratislava Fashion Weekend 2011 Jana predstaví kolekciu Nude touch, kde sa nechala inšpirovať telovou, púdrovými odtieňami a starorúžovou. Vznikla tak čistá a ženská silueta, ktorá pôsobí ako druhá koža. Dōležitou súčasťou modelov je ich bohaté ručné vykladanie, ktoré spolu s jemnými farbami pôsobí ľahučko a luxusne. 

 

Photo: Peter Spurný, Styling: Jana Hašanová, Make-up & Vlasy:Lubica Kapustová, Model: Veronika Spurna Klottonova, Zuzka Chudá.

Foto:
Peter Spurný
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba