Agáta Hanychová strávila pár dní ..." /> Agáta Hanychová strávila pár dní v Nízkych Tatrách, aby tu nafotila sériu fotografii pre Playboi sme vás na FEMINITY pravidelne informovali. Dnes vám ponúkame posledný z jej odhalených záberov, viac už uvidíte v časopise. " property="og:description" />

Hanychová: Nahé prsia a snowboard

O tom, že Agáta Hanychová strávila pár dní v Nízkych Tatrách, aby tu nafotila sériu fotografii pre Playboi sme vás na FEMINITY pravidelne informovali. Dnes vám ponúkame posledný z jej odhalených záberov, viac už uvidíte v časopise.

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová

Zdroj: Jaroslav Urban pro Tatry mountain resorts, TMR

Vidieť Agátu Hanychovú so snowboardom v ruke nie je až také tažké. Modelka na ňom rada jazdí a rovnako pri ňom aj rada pózuje. Až v Jasnej však ukázala, že nie vždy pri tom musí byť oblečená v niekoľkých vrstvách. Stačila jej vesta luxusnej značky Bogner, pod ktorou ukrývala len dokonalé nahé prsia.

Najväčšiu radosť z tohto outfitu však mali návštevníci lyžiarskeho strediska, ktorí si nenechali ujsť zážitok a štáb doslova prenasledovali. Ako spomína Agáta, „myslela som si, že keď pôjdeme na Chopku o 600 metrov nižšie, budeme mať pohodové fotenie. No, ale nie. Všetci lyžiari a snowboardisti nám nedali pokoj a na jedného som musela doslova nakričať, aby mi nepozeral stále na prsia,“ smeje sa Agáta. 

Hoci na tomto mieste bolo o niekoľko stupňov teplejšie, ako na vrchole Chopku, stále sa pracovala v nízkych teplotách, takže Agáta si zimu dostatočne užila. „Síce už nebolo mínus 5 ako hore, no teplota sa pohybovala okolo nuly a ku koncu fotenia, kedy som už bola fakt unavená klesla na mínus 2. Práve vtedy však vznikli najkrajšie fotky,“ dodáva modelka.   

Foto:
Jaroslav Urban pro Tatry mountain resorts, TMR
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba