Jan Kraus vo svojej šou prezradil desať najčastejších ženských klamstiev. Používate ich aj vy?" property="og:description" />

Najvtipnejšie ženské klamstvá: Používate ich aj vy?

Hoci všetky tvrdíme, že úprimnosť je vo vzťahu najdôležitejšia, každá čas od času zaklame. Hoci sú to len milosrdné lži alebo malé klamstvá z núdze, pravdu rozhodne nehovoríme vždy. Jan Kraus vo svojej šou prezradil desať najčastejších ženských klamstiev. Používate ich aj vy?

Ženské klamstvá

Ženské klamstvá

Zdroj: © isifa

1. Nič sa nedeje, som v pohode.

Slzy máte na kraji, ale na otázku: „Stalo sa niečo?“ odpoviete: „Nič sa nedeje, som v pohode.“ A najlepšie je, keď potom ďalšie dve hodiny čakáte, či sa vás to neopýta ešte raz, aby ste mohli spustiť o problémoch. Čakáte a nič, druhýkrát sa neopýta. Nevadí, poviete to aj sama od seba.
 
2. Neviem, kde to je, ja som sa toho ani nedotkla.
Hoci ste kľúče od auta mali naposledy vy, nemusíte sa priznať. Ešte by ste štyri dni počúvali o tom, ako ste ich schovali tak dobre, že ste ich ani nájsť nemohli. Klamstvo z núdze je lepšia alternatíva ako priznanie.
 
3. To volala kamarátka.
No hádam nepoviete, že volal kolega, ktorý sa vás už mesiac snaží dostať na rande? Náhodou by prišiel s protiútokom o novej kolegyni a vás by aj roztrhlo.
 
4. Toľko som toho nevypila.
S kamarátkami ste stiahli štyri fľaše vína, neviete sa doma poriadne ani odlíčiť, ale na čo by ste mu vešali na nos, koľko ste toho vypili?
 
5. Mám migrénu.
Nie každý deň svieti slnko a nie každý deň máte chuť na sex. Migréna je v tomto prípade spasenie. Aj keď každý chlap už vie, že je to len výhovorka. Ženy by mali prísť s niečím novým, migréna je zastaraná...
 
6. Bolo to vo výpredaji.
Jednoducho ste tie topánky chceli, tak čo, že stáli príliš veľa? Veď cenovku strhnete cestou domov a on sa nikdy nedozvie reálnu hodnotu.
 
7. Som na ceste.
A pri tom sa práve češete v kúpeľni. Ale veď – na dobré sa čaká, tak nech len počká.
 
8. Toto už mám dlho.
Na čo by ste rozprávali, čo všetko ste si tento mesiac kúpili? Radšej poviete, že to máte už dlho, chlap to aj tak nebude rozoberať do detailov, pretože sa bojí, že ak to naozaj máte dlho, tak sa urazíte, že si to nikdy nevšimol.
 
9. Určite som to nevyhodila.
A pri tom veľmi dobre viete, že smetiari, ktorí chodili ráno, to majú už dávno odnesené. Ale nech len hľadá, aspoň mu ujde čas.
 
10. To som vždy chcela.
Pozor! Darčeky sú citlivá téma. Aj vás by sa dotklo, keby vám otvorene povedal, že darček od vás sa mu nepáči. Radšej povedzte, že ste to vždy chceli, určite ho to poteší. Ak dáte najavo, že sa vám to nepáči, nabudúce by ste nemuseli dostať nič...
Foto:
© isifa
Zdroj:
Kika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba