Dlhé vs. krátke vlasy: Ktoré sú viac sexi?

„Ak máte problém s manželom, to najhoršie, čo môžete urobiť, je ostrihať sa na mikádo.“ Povedal vlasový guru Libor Šula pre módny časopis. Je to skutočne tak? Je žena s krátkymi vlasmi menej príťažlivá ako tá s dlhými kaderami? Porovnajte slávne ženy pred a po strihu a rozhodnite sa samy. Koľko ľudí, toľko chutí, no treba uznať že aj krátke účesy môžu byť ženské a zvodné.

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

Zdroj: SITA

Herečka Emma Watson zhodila svoje husté dlhé vlasy – vraj kvôli zmene, ktorú po nakrúcaní Harryho Pottera potrebovala. Špinavý blond, husté čierne obočie a hnedé oči sú skutočne ojedinelá kombinácia, no všetko spolu krásne ladí a jej tvár už zdobí aj reklamy francúzskeho Lancôme. Kúzelnej a charizmatickej Angličanke neubrala z krásy ani razantná zmena, ktorú minulého roku podstúpila a zmenila imidž. Krátke vlasy sa k jej tvári hodia prosto perfektne.

Tridsaťtriročná Ginnifer Goodwin nemala menej kvalitné vlasy, ktoré by boli dôvodom zmeny frizúry. Ostrihala sa, lebo to chcela a podľa nás tým nič nepokazila. Zelenooká herečka má s dlhšími vlasmi jemnejší a dievčenskejší vzhľad, no s tými krátkymi je skutočne sexi. Zmena ich farby tiež prispela k celkovému looku, ktorý je k jej takmer bezchybnej tvári perfektný.

Krátke vlasy sú ako vidno trendom, s ktorým kráča i herečka Michelle Williams. Tá sa tiež rozhodla ostrihať, no prirodzenú blond farbu nezmenila. Sympatická dáma vyzerá s krátkymi vlasmi veľmi pôvabne a nežne. Jemnosť jej dodáva aj jej pohľad, a to vďaka spadnutým viečkam. Pôsobí veľmi príjemne, čo poviete? A krásna je i s krátkymi vlasmi.

Príjemné pôsobí i herečka Carey Mulligan. Krátke vlasy ju urobili dospelejšou a serióznejšou, čo sa vzhľadu týka. Tvar tváre má na krátky strih ako stvorený, čo sa ale o známej Katie Holmes povedať nedá. Určite nám dáte za pravdu, že jej dlhé vlasy pristanú o čosi viac, ako tie krátke. Šarmantná je stále, to áno, no visiace pramene, ktoré lemuju jej chudšie lícne kosti sa Katie hodia viac.

 

Foto:
SITA
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba