Poznáme finálovú zostavu e-Miss Slovakia 2012

Súťaž krásy e-Miss Slovakia 2012 už pozná svoje finalistky a náhradníčku. O finálovej dvanástke rozhodla porota, v ktorej malo svoje zastúpenie aj FEMINITY. Pozrite sa ako vyzerajú finalistky, z ktorých si už onedlho budete môcť zvoliť aj vy svoju favoritku.

Finalistky súťaže e-Miss Slovakia 2012

Finalistky súťaže e-Miss Slovakia 2012

Zdroj: B&B catering agency

 

Do súťaže o titul e-Miss Slovakia 2012 sa zapojili stovky dievčat, ktoré skúšali šťastie na kastingoch po celom Slovensku. Do semifinálového výberu v Bratislave napokon postúpilo 35 z nich a porota nemala vôbec ľahkú úlohu.
 
V nej okrem našej redakcie o výsledku rozhodovali riaditeľka súťaže Michaela Mošovská, patrónka súťaže Ivana Kičikoleva, e-Miss Slovakia 2011 Monika Ostrihoňová, Miss Bratislava 2010 Kristína Kalinková, majitelia modelingových agentúr a daľší. Súťaž vyvrcholí finále, ktoré sa uskutoční v máji.
 
Titul najkrajšieho dievčaťa internetu e-Miss Slovakia 2012 môže totiž získať každé dievča, ktoré okrem toho, že sa prihlási, splní len dve podmienky. Musí mať od 15 do 35 a slovenskú národnosť.
 
O tom, že tieto podmienky sa dodržiavajú, sa presvedčila aj jedna zo súťažiacich, ktorá je šťastnou mamičkou. Ako tvrdia organizátori, Misska môže byť aj mamička, nemusí mať nad 170 cm a ani vek do 23 rokov.
 
Finálová dvanástka:
1. Zuzana Poláčková, Bratislava
2. Michaela Truchlíková, Oščadnica
3. Lucia Peštová, Žilina
4. Monika Šagátová, Jelenec
5. Alexandra Sisáková, Vranou nad Topľou
6. Patrícia Filová, Leopoldov
7. Dominika Fecmanová, Žilina
8. Mária Agócsová, Dunasjký Klátov
9. Vanda Cabanová, Trnava
10. Zuzana Mišurová, Martin
11. Dominika Pagáčová, Nová Dubnica
12. Lenka Hagarová, Košice
N - Angelika Stimová, Nový Život
 
 
Foto:
B&B catering agency
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba