Alessandra Ambrosio, aj vy môžete mať dokonalo hladké nohy. Stačí sa o ne len správne starať." property="og:description" />

Chcete krásne nohy ako má Alessandra Ambrosio?

Zabudnite na nohavice a ukážte svetu krásu svojich nôh. Rovnako ako topmodelka Alessandra Ambrosio, aj vy môžete mať dokonalo hladké nohy. Stačí sa o ne len správne starať.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Zdroj: Philips

Aj odstraňovanie chĺpkov na nohách, môže byť luxusnou záležitosťou. Pokiaľ si pri výbere epilátora potrpíte nielen na jeho parametre, ale i dizajn, tak potom čítajte ďalej. Značka Philips totiž ponúka spojenie dokonalej technológie a štýlu vo svojich nových modeloch. 

Hladké nohy na dlhé týždne už za pár minút. Extra široká hlavica a textúrované keramické disky modelu SatinPerfect odstránia jedným ťahom viac chĺpkov a tým zaručia dokonalú epiláciu! Želáte si dlhotrvajúcu hladkosť až na štyri týždne?

Objavte výhody epilácie s novým systémom Philips, ktorý odstraňuje chĺpky od korienka a zanechá pokožku zamatovo hladkú na celé týždne, nie len dni. 

Vyskúšajte luxusnú bezšnúrovú depilačnú súpravu Philips SatinPerfect HP6578. Ako bonus poteší luxusná pinzeta so svetlom a zrkadlom, ktorú nájdete v balení.

Model s označením HP6572 ponúka pohodlnú epiláciu, ktorú zabezpečí nielen extra široká hlavica, ale i vibrujúca masážna lišta, ktorá stimuluje a upokojuje pokožku. 

Epilátor Philips HP6512 okrem štandardných prvkov ako umývateľná epilačná hlava, hypoalergénne disky a nastaviteľná rýchlosť, ponúka chladiacu rukavicu, ktorá počas epilácie chladí a ukľudňuje pokožku. Tým zabezpečí pohodlnú a bezbolestnú epiláciu. Novinkou je špeciálna peelingová rukavica pre ešte hladší pocit z nôh. Súčasťou je aj masážny nástavec, ktorý stimuluje a masíruje pokožku počas epilácie. Holiaca hlava s nástavcom na líniu bikín je určená pre extra citlivé partie.

Foto:
Philips
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba