Malé prsia: Naučte sa ich obliekať!

Čo je malé, to je milé. A malé prsia sú sexi - tvrdia to mnohí muži. Tak sa s tým už konečne zmierte a cíťte sa krásna a jedinečná i bez bujného poprsia. Netreba vám žiadne umelé silikóny, jesť „prírodné“ tabletky či natierať sa kozmetickými prípravkami na zväčšenie objemu dekoltu. Je pravda, že o prsia sa starať treba a vyživujúce či spevňujúce mlieka sú určite na mieste, no stále sa hnať za trendom väčších pŕs je nerozumné. Radšej sa ich naučte správne obliekať a buďte prirodzená.

Kolekcia značky Blanco

Kolekcia značky Blanco

Zdroj: Blanco

Výhodou štíhlej postavy je možnosť obliecť si výrazné minišaty posiate nápadnými kvetmi. Malým prsiam a štíhlym ramenám „korzetový“ strih v hornej časti pristane. Pre veľké prsia sú nápadné krikľavo-farebné vzory vhodné menej, nakoľko priťahujú pozornosť a v kombinácií s extravagantným spodkom môžu vyznieť až vulgárne. Aj keď si mnohé ženy myslia, že čím viac svoje prsia zvýraznia a zväčšia, tým viac sexi budú, nie je tomu tak. Elegantnosť a pôvab ženy sa totižto košíkmi nemeria.

Elegantné čierne šaty či už s čipkou alebo bez nej sú pre vás perfektné, napriek tomu, že čierna farba zoštíhľuje a opticky vám určite v hornom obvode nepridá. No malé prsia v nich budú vyzerať o dosť decentnejšie a jemnejšie ako tie veľké. Obopínajúci materiál na šatách je preto vhodný skôr pre „menej obdarené“ ako pre Venuše. Pre tie druhé krásky sú lepšie - v horných častiach - voľnejšie strihy a ľahké padavé materiály. Do spoločnosti alebo na serióznu pracovnú poradu určite.

Minisukňa, vysoké glamour lodičky a športovo-elegantná košeľa  je dokonalým každodenným outfitom. Vhodným tak do práce ako i do spoločnosti. Koľko rozopnutých gombíkov si na košeli necháte, to si už zvážte sama - podľa príležitosti. A nezabúdajte, že stále viac je byť tajomná a šarmantná ako vyzývavá a oblečením „drzá“. Trendom sú i kvetované minisukne strihané do A, rovnako ako i jej puzdrový strih s hrubším opaskom.

Jednoduché tričko k štýlovým nohaviciam si môže dovoliť zas akákoľvek postava. V takomto outfite dosiahnete pokoj a pohodlie, a to bez pocitu, že vás niekto vyzlieka pohľadom alebo ukazuje na vás prstom. Lebo byť „iná“ za každú cenu, nemá zmysel. Buďte prirodzená a riaďte sa hlavne svojím zrkadlom, zdravým rozumom a tým, čo vám pristane, ako najnovšími módnymi trendmi z časopisu Vogue alebo tým, ako vás chce vidieť váš partner.

Foto:
Blanco
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba