Najzamilovanejšie celebritné páry

Zasnené pohľady, úprimne úsmevy, spoločné akcie – aj celebrity sú len ľudia a dokážu sa parádne zamilovať. Rozdiel medzi nami je len taký, že o ich romantickom vzťahu či milencovi vie celý svet. Takto to veru dopadne, keď si známa osobnosť nájde svoju polovičku, s ktorou chce zdieľať starosti a radosti života. Chce či nechce, niekedy sa o to šťastie musí deliť i s médiami či paparazzmi. Predstavujeme vám naoko najzaľúbenejšie páry Hollywoodu.

Jessica Alba s manželom

Jessica Alba s manželom

Zdroj: SITA

Herečka Jennifer Garner je už v sedemročnom fungujúcom manželstve s hercom Benom Affleckom. Aspoň navonok tak pôsobia... Pár má spolu tri krásne deti a na spoločných prechádzkach ich vidno s úsmevom a spokojnosťou na tvári.

Nedávno detská hviezda, v súčasnosti vyhľadávaná herečka Miley Cyrus sa len pred pár dňami zasnúbila so svojím hereckým kolegom a priateľom menom Liam Hemsworth. Krásny mladý pár žiari - ruka v ruke - na každej akcii a vzájomnými zamilovanými pohľadmi nešetria ani pred fotoobjektívmi. Len devätnásťročná speváčka sa tak začlenila do kruhu vážne zadaných hollywoodskych celebrít a my sme zvedaví ako veľmi očarujúca bude v bielom...

Ďalším mladým a veľmi zaľúbeným párom je hviezda Disney Chanel Selena Gomez a spevák Justin Bieber. Aj keď je mladý fešák od Seleny o dva roky mladší, texaskej rodáčke to nevadí a pár sa veľmi rád ukazuje spolu na verejnosti či na spoločných prechádzkach. Zdieľajú aj rovnaké aktivity a nedávno svoju vzájomnú náklonnosť potvrdili bozkom na basketbale pred veľkým publikom.

Jessica Alba má štvorročné manželstvo s Cashom Warrenom, s ktorým má dve dcéry. Ako povedala, za vzor alebo príklad pravého vzťahu považuje spojenie svojich rodičov, ktorým to spolu klape už tridsať rokov. Držíme Jessice palce, aby jej to s Cashom vyšlo. Veď ktorý muž by so svojou manželkou bol ochotný stráviť dve hodiny na módnej prehliadke. Cash to pre svoju polovičku dokáže. Dôkazom je fotka v našej fotogalérií.

Drew Barrymore to skúša už po tretíkrát. Tentoraz s mužom menom Will Kopelman. Novomanželia čakajú spoločného potomka a ako vidno oplývajú šťastím a radosťou.

Jedna z najlepšie platených modeliek sveta krásna Gisele Bündchen čaká so svojím manželom Tomom Bradym druhého potomka. Príkladný pár sa zosobášil v roku 2009 a Gisele svojho drahého športovca chodí povzbudzovať aj na zápasy. Snáď im to vydrží... Veď čo by im tak mohlo okrem zdravia a porozumenia vo vzťahu chýbať?

Foto:
SITA
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba