Ľubomíra Višňovského, si nakoniec užívali. Zaspomínali si aj na Martinove vlastné pokusy na tom istom okruhu počas amatérskej súťaže. " property="og:description" />

Miriam Šmahel Kalisová: Manželovi dopraje adrenalín

Mladomanželia Šmahelovci na svadobnej ceste síce ešte neboli, počas slnečného víkendu si však našli čas navštíviť ESET RACING WEEKEND na okruhu Slovakia Ring. Preteky poznačené nehodami, ktoré z kvalifikácií dočasne vyradili slovenských pretekárov Štefana Rosinu aj Ľubomíra Višňovského, si nakoniec užívali. Zaspomínali si aj na Martinove vlastné pokusy na tom istom okruhu počas amatérskej súťaže.

Manželia Šmahelovci

Manželia Šmahelovci

Zdroj: Seesame/Slovakia Ring

„Ja som ani nečakala, že z toho budem mať takú eufóriu, ale úplne som mala zimomriavky. Mrzelo nás, že chalani predtým nemali veľmi šťastie a vylietavali z dráhy, ale sme radi, že nakoniec všetko dobre dopadlo,“ priznala svoje pocity moderátorka Televíznych novín. Pred štartom mala možnosť osobne popriať šťastie Rosinovi priamo na trati. 

Na otázku, či by podobné skúsenosti dopriala aj svojmu manželovi Miriam zaváhala. „Asi by mi prekážalo, keby sa tomu venuje profesionálne,“ dodala nakoniec. Vo voľnom čase mu však adrenalín dopraje a Martin si rád užíva jazdu na wakeboarde či snowboarde.

V podobnom duchu sa niesol aj jeden z ich svadobných darov, keď od Mirkinho svedka dostali poukaz na zoskok z lietadla. „Teraz čakáme na to, či sa dohodneme. Ja by som to bral hneď všetkými desiatimi, ale Mirka ešte nevie. Človeka ale na také niečo nemôžeš prehovárať, musí sa odhodlať sám,“ preukazuje svoju toleranciu Martin. 

Či si teda adrenalín užijú aj spoločne je teda otázne, na Slovakia Ringu si aj naďalej chvália pozíciu pozorovateľov. „Držíme palce slovenským pretekárom. A sme radi, že máme takýto skvelý areál aj na Slovensku. Počúvame aj vo svete o ňom samú chválu, chvália ho aj odborníci. Tá rezonancia sa človeka úplne dotkne, všetko sa to chveje keď idú autá okolo. Aj človeka, ktorého to nezaujíma to vtiahne a zrazu zistí, že ho baví motošport,“ dodal Martin Šmahel

Foto:
Seesame/Slovakia Ring
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba