Kam ísť (nielen) s milenkou?

Hoci sú hodinové hotely v mysliach ľudí spájané predovšetkým so zajačími úmyslami partnerov, tí ani zďaleka netvoria ich jedinú klientelu. Poslúžiť môžu i usporiadaným párom, ktoré zatúžia svoj vzťah trošku okoreniť.

Sex

Sex

Zdroj: © isifa

 

Na prvý pohľad sa hodinový hotel nijak nevymyká bežnému štandardu, na ktorý sme v prípade klasických ubytovacích zariadení zvyknutí. Niekoľko odlišností sa však medzi nimi predsalen nájde.
 
V čom je hlavný rozdiel?
 
Ako už zo samotného názvu vyplýva, je to predovšetkým v dĺžke času, ktorý tu strávite. Kým v bežných hoteloch platíte za noc, pričom svoj príchod a odchod  prispôsobujete vnútornému poriadku hotela, v tom hodinovom zas za počet hodín, ktoré v ňom mienite pobudnúť. Najčastejšie sú to tri hodiny, pričom vyšší počet vás spravidla stojí menej peňazí. V závislosti od štandardu vám niektoré v cene, prípadne za menší príplatok, poskytnú i raňajky.
 
Ako si zarezervovať izbu?
 
Medzi charakteristické vlastnosti hodinových hotelov patrí diskrétnosť. Či už sem zablúdite náhodne alebo jeho návšteve predchádza telefonická objednávka, osobné doklady od vás nik žiadať nebude. Aj pri rezervácii cez telefón smiete uviesť falošné meno. Občiansky preukaz nie je potrebný ani pri platení a tak sa celá návšteva nesie v rúšku anonymity.
 
Čo môžete očakávať?
 
Hodinový hotel nie je zväčša ničím výstredný a netreba zabúdať, že najvyšší dôraz kladie práve na spomínanú diskrétnosť. Izby sú útulné a čisté, pričom zariadením sa v závislosti od kategórie môžu líšiť. Posteľné prádlo je vždy prezlečené, samozrejmosťou je i dôkladne čistá kúpeľňa. V nej okrem základných hygienických potrieb nájdete spravidla tiež balíček kondómov. Súčasťou niektorých kúpeľní sú dokonca vírivé vane. Podľa kvality služieb vás môžu prekvapiť sviečky, šampanské, prípadne celé občerstvenie. Čo sa technického vybavenia týka, aj v hodinových hoteloch je v izbe televízor a DVD prehrávač, neraz už s nastaveným erotickým filmom. Záleží len na vás, po akom veľkom luxuse túžite, respektíve, aký si môžete dovoliť.
 
Ak vás návšteva hodinových hotelov láka, no vedome sa jej z dôvodu prílišnej hanblivosti vyhýbate, vedzte, že vaše otáľanie je celkom zbytočné. Ich služby totiž využívajú všetky vekové kategórie, neraz i manželia túžiaci popri deťoch po chvíľke zaslúženého súkromia.

 

Foto:
© isifa
Zdroj:
Danka

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba