Jessicy Alby!" property="og:description" />

Mamičkovský štýl podľa Jessicy Alby!

Exotická Latinoameričanka, ktorá sa dostala do povedomia prostredníctvom filmových plátien je čoraz viac považovaná za módnu ikonu. Svojou krásou a charizmou vždy vynikala a bola jednou z najžiarivejších hviezd červeného koberca. Štýl obliekania, ktorý preferuje v súkromí sa však stáva čoraz viac inšpiráciou mnohých žien. Jessica je dôkazom toho, že aj mladé maminy môžu byť stále príťažlivé a ešte viac sexi. FEMINITY pre vás vybralo na inšpiráciu zopár ležérne elegantných outfitov vkusnej Jessicy Alby!

Jessica Alba

Jessica Alba

Zdroj: Profimedia

 

Jessica Alba je už síce dvojnásobnou mamičkou, no pri pohľade na ňu by tomu len málokto uveril. Možno na nej pozorovať to, že žena po pôrode by sa nemala o seba prestať starať, ale práve naopak, počas tohto príjemného obdobia, by mala mať aj pestrý šatník.

Známa herečka dokáže byť elegantná, pričom obtiahnuté šaty jej dokonale formujú postavu a zvýrazňujú stále sexi ženské krivky.  Jej štýl je veľmi sofistikovaný, čistý a odzrkadľuje sebavedomú, uvedomelú ženu. Vysoké topánky s ostrejšou špicou vytvárajú ladnosť a „zdravú“ vznešenosť ženy. Nebojí sa siahnuť ani po klobúku, ktorý je ideálnym doplnkom k outfitu v neutrálnej krémovej farbe.

Na prechádzky so svojimi dvomi dcérkami Honor a Haven volí pohodlné modely, ktoré sú síce voľné a niekedy v štýle „oversize“, no kompenzuje ich obtiahnutým tielkom alebo úzko strihanou bundičkou. Veľmi obľúbeným doplnkom je látková alebo kašmírová šatka. Je ideálna na kombinovanie s outfitom nielen v zime, ale i mierne chladnejšom období. Môže byť pokojne výraznej farby ako žltá, cyklámenová, tyrkysová, ktorá má tendenciu rozžiariť výraz tváre i bežných dňoch, keď žena nemá na sebe mejkap. Práve rôzne odtiene modrej a ružovo-fialovej si získali obľubu tejto známej herečky. Rovnako dôležitým doplnkom v šatníku tejto pôvabnej mamičky sú slnečné okuliare – ideálne tie s výrazným rámom vo farebných variáciách a s kontrastnými zrkadlovými sklami.

Romantickosť, nevinnosť, ale najmä pohodlie poskytujú látkové alebo šifónové voľné šaty, či už čisté alebo s kvetinovým motívom. Sú typickým letným oblečením a sú vhodné aj pre mladé mamičky. Hodia sa ku nim nízke sandáliky na remienku, v koženej hnedej alebo v zlatistých odtieňoch s kamienkami, ktoré rozžiaria chodidlo, ale i celkový vzhľad.

Šatník Jessicy Alby odzrkadľuje rozmanitosť módnych kúskov, z ktorých každý je vhodný na inú príležitosť. Zastúpenie tu má aj každá farba z farebného spektra, ktorú kombinuje s inou výraznou farbou alebo s minimalistickými odtieňmi – bielej, béžovej, hnedkastej alebo čiernej.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba