Jessicy Alby!" property="og:description" />

Mamičkovský štýl podľa Jessicy Alby!

Exotická Latinoameričanka, ktorá sa dostala do povedomia prostredníctvom filmových plátien je čoraz viac považovaná za módnu ikonu. Svojou krásou a charizmou vždy vynikala a bola jednou z najžiarivejších hviezd červeného koberca. Štýl obliekania, ktorý preferuje v súkromí sa však stáva čoraz viac inšpiráciou mnohých žien. Jessica je dôkazom toho, že aj mladé maminy môžu byť stále príťažlivé a ešte viac sexi. FEMINITY pre vás vybralo na inšpiráciu zopár ležérne elegantných outfitov vkusnej Jessicy Alby!

Jessica Alba
Jessica Alba

 

Jessica Alba je už síce dvojnásobnou mamičkou, no pri pohľade na ňu by tomu len málokto uveril. Možno na nej pozorovať to, že žena po pôrode by sa nemala o seba prestať starať, ale práve naopak, počas tohto príjemného obdobia, by mala mať aj pestrý šatník.

Známa herečka dokáže byť elegantná, pričom obtiahnuté šaty jej dokonale formujú postavu a zvýrazňujú stále sexi ženské krivky.  Jej štýl je veľmi sofistikovaný, čistý a odzrkadľuje sebavedomú, uvedomelú ženu. Vysoké topánky s ostrejšou špicou vytvárajú ladnosť a „zdravú“ vznešenosť ženy. Nebojí sa siahnuť ani po klobúku, ktorý je ideálnym doplnkom k outfitu v neutrálnej krémovej farbe.

Na prechádzky so svojimi dvomi dcérkami Honor a Haven volí pohodlné modely, ktoré sú síce voľné a niekedy v štýle „oversize“, no kompenzuje ich obtiahnutým tielkom alebo úzko strihanou bundičkou. Veľmi obľúbeným doplnkom je látková alebo kašmírová šatka. Je ideálna na kombinovanie s outfitom nielen v zime, ale i mierne chladnejšom období. Môže byť pokojne výraznej farby ako žltá, cyklámenová, tyrkysová, ktorá má tendenciu rozžiariť výraz tváre i bežných dňoch, keď žena nemá na sebe mejkap. Práve rôzne odtiene modrej a ružovo-fialovej si získali obľubu tejto známej herečky. Rovnako dôležitým doplnkom v šatníku tejto pôvabnej mamičky sú slnečné okuliare – ideálne tie s výrazným rámom vo farebných variáciách a s kontrastnými zrkadlovými sklami.

Romantickosť, nevinnosť, ale najmä pohodlie poskytujú látkové alebo šifónové voľné šaty, či už čisté alebo s kvetinovým motívom. Sú typickým letným oblečením a sú vhodné aj pre mladé mamičky. Hodia sa ku nim nízke sandáliky na remienku, v koženej hnedej alebo v zlatistých odtieňoch s kamienkami, ktoré rozžiaria chodidlo, ale i celkový vzhľad.

Šatník Jessicy Alby odzrkadľuje rozmanitosť módnych kúskov, z ktorých každý je vhodný na inú príležitosť. Zastúpenie tu má aj každá farba z farebného spektra, ktorú kombinuje s inou výraznou farbou alebo s minimalistickými odtieňmi – bielej, béžovej, hnedkastej alebo čiernej.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba