Romana ..." /> Romana Škamlová, prezradila tajomstvo svojej štíhlej postavy. Žena, ktorá má pozitívny vzťah ku športu nezabúda ani popri mamičkovských povinnostiach na seba a dôkladne sa o seba stará. FEMINITY vám prináša ukážku cvikov, vďaka ktorým sa opäť dostala do formy!" property="og:description" />

Cvičte ako sexy mamička Romana Škamlová

Známa modelka a krásna mamička, ktorej to pristane Romana Škamlová, prezradila tajomstvo svojej štíhlej postavy. Žena, ktorá má pozitívny vzťah ku športu nezabúda ani popri mamičkovských povinnostiach na seba a dôkladne sa o seba stará. FEMINITY vám prináša ukážku cvikov, vďaka ktorým sa opäť dostala do formy!

Zdroj: Power Plate

 

Romana Škamlová si dopraje intenzívny tréning minimálne raz do týždňa. Keďže sa táto modelka zaradila medzi mamičky, je pochopiteľné, že svoj čas obetuje predovšetkým na dieťatko. Jej pozitívny vzťah ku športu si preto prispôsobila a zadovážila si posilňovací stroj Power Plate my7. 
 
Vďaka vibráciám, ktoré stimulujú svalové vlákna, pomáha tento prístroj odstrániť problémové partie. Mamička polročnej dcérky priznala, že po tom, ako docvičí cíti aj svaly, o ktorých dovtedy ani len netušila, že má. Zameriava sa na spevňovacie cviky na celé telo a veľmi dôležitý je pre ňu aj strečing. Aby výsledky boli viditeľné, je potrebné vydržať cvičiť v pravidelných intervaloch aspoň trikrát za týždeň. Doba cvikov je individuálna, no odporúča sa aspoň 20-30 minút. Netreba zabudnúť, že ani počas cvičenia doma, nemusíte byť sama. Špeciálny stroj má v sebe zabudovaného virtuálneho trénera, ktorý sa už o vás postará. Bezchybne vykonané cviky, či dokonale spevnené telo sú výsledkom takéhoto jednoduchého  a časovo nenáročného cvičenia. 
 
 
Romana väčšinou cvičí, keď malá Sára zaspí a je to pre ňu zároveň relax. Druhú vlnu relaxu si užíva vďaka Power Plate masážam, na ktoré sa nechá prehovoriť v spoločnosti priateľa.
Foto:
Power Plate
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba