Sexi šaty s výstrihom podľa Alby, Aniston a ďalších!

Klasika v podobe čierno-bielej kombinácie nemusí byť vždy nudná. Stačí len odhaliť malý kúsok z vášho ženského tela a z neutrálneho vzhľadu vyčarujete sexi príťažlivú siluetu. FEMINITY vám prináša inšpiráciu outfitov známych celebrít, ktoré to s módou a štýlom naozaj vedia!

Zdroj: SITA

 

Čierno-biele dlhé šaty sú na jednej strane veľmi jednoduché, no horná časť v tvare mašle krásne formuje poprsie a dodáva im na objeme. Biely odtieň, s ktorým zosúladila aj výber kabelky pekne zvýrazňuje jej tvár i celkový vzhľad. Všimnite si i detail na kabelke – vybíjané pyramídky, ktoré hrajú úlohu šperku.
 
 
Na prvý pohľad elegantný kostým s dvojradovým zapínaním, ktorý ale v skutočnosti zastupuje funkciu šiat. V zahraničí je tento rafinovaný kúsok skutočne veľmi obľúbený, u nás ešte len čakáme kým zaplní pulty obchodov. Odvážny hlboký výstrih vytvára sexi kontrast s klasickou eleganciou, z ktorej outfit pôvodne vznikol.
 
 
Vysoké pásové nohavice s pukmi sú nesmrteľnou klasikou, ktorú však Kristen ozvláštnila odvážnym topom v podobe bolerka. Ten má skutočne prepracovaný strih, vďaka ktorému sa dostáva do popredia dekolt a taktiež kúsok z bruška, čo pôsobí veľmi atraktívne a zvodne. Mejkap v štýle „vampire“ je jednoducho absolútnym podčiarknutím celého štýlu.
 
 
Žena s obrovským citom pre štýl, ktorá vždy vie, čo jej pristane. Ani tento outfit nie je výnimkou. Šaty s ramienkami siahajúcimi okolo krku, ktoré jej spevňujú výstrih a jemne odhaľujú časti tela pod prsiami vytvárajú dôraz na siluetu ženy a sexi vzhľad. V jej stajlingu platí, že v jednoduchosti je krása.
 
 
Vysoká elegancia v podobe nohavicového kostýmu síce zahaľuje krásnu postavu Kate, ale zároveň provokuje čipkovaným topom, ktorý z neho mierne vykúka. Hlboký výstrih v kombinácii s týmto vzrušujúcim materiálom robí z Kate absolútne zvodnú ženu.
 
 
Jednoduché čierne šaty, ktoré aj napriek tomu, že neodkrývajú jej ženské partie, pôsobia veľmi sexi. Priliehavý materiál krásne formuje postavu, ktorou sa Sarah Jessica môže vo svojom veku len pýšiť. Veľmi vkusným doplnkom sa stala čelenka s mickey uškami, ktoré spolu so sofistikovanou sieťkou odzrkadľujú schopnosť pre hravosť.
 
Foto:
SITA
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba