Ples v opere 2013: Sexi Šebestová, Kocianová a ďalšie na červenom koberci

Trinásty ročník Plesu v opere úspešne odštartoval. Prinášame vám prvú ochutnávku luxusných rób, priamo z červeného koberca, po ktorom kráčali prominentné páry k bránam historickej budovy Slovenského národného divadla. Už zajtra vám FEMINITY prinesie tie najkrajšie z nich!

Zdroj: Ján Zemiar

Magdaléna Šebestová a Lukáš Kimlička

Miss Slovensko 2006 a zároveň riaditeľka tejto súťaže prišla na ples v sprievode módneho návrhára Lukáša Kimličku. Zvolila rafinovaný model šiat, zvýrazňujúci jej ženské prednosti a pôsobila nesmierne dráždivo a sexi.

Andrea Heringhová a Boris Kollár

Andrea prišla v spoločnosti Borisa Kollára, s ktorým patria k verným hosťom Plesu v opere. Andrea tentokrát prišla v luxusnej čiernej róbe z dielne svetoznámej lukratívnej značky Elie Saab. 

Michaela Kocianová a Branislav Ciberej

Topmodelka Michaela Kocianová si dnes vychutnáva ples tohto formátu po prvý raz a jednoznačne zažiarila ako skutočná hviezda. Prišla v spoločnosti dlhodobého kamaráta, moderátora Bruna Cibereja

Simona Brnová Slobodníková a Andrej Brna

Simona patrí medzi tie ženy, ktoré jednoducho vždy vedia, čo na seba. V stajlingu jej radí Andrej Kusalík a výsledok je vždy originálny, odvážny a vkusný. Spoločnosť jej robil manžel Andrej Brna.

Petra Ficová a Martin Rehák

Obľúbená fotografka Petra Ficová rozhodne prekvapila svojou veľmi ženskou róbou s odvážnym výstrihom. Pôsobila veľmi nežne a zároveň sexi. Jej partnerom bol Martin Rehák.

Tamara Heribanová a Branislav Šimončík

Extravagancia a dokonalý cit pre vkus sa pripisuje Tamare Heribanovej, ktorá so svojim dlhoročným partnerom, fotografom Braňom Šimončíkom vždy ladí. Dnes večer opäť pôsobili skutočne originálne a svojsky.

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda

Moderátorka prišla na ples so svojim partnerom Patrikom Švajdom. Dominantnú čiernu striedala sofistikovaná priesvitná časť dekoltu, ktorá Zlatke dodala na šarme.

Gabriela Drobová a Karol Ruman

Gabika stavila na výraznú červenú róbu, ktorá sa blondínkam ako je ona nesmierne hodí. Po červenom koberci kráčala s partnerom Karolom Rumanom, ktorý je momentálne jej súčasťou života i mnohých spoločenských udalostí.

Monika Céreová

Riaditeľka J&T Banky prišla v luxusnej róbe v tyrkysovom odtieni. Práve ten vytvára kontrast s jej vizážou a zároveň ladí s očami. Pôsobila naozaj magicky a vznešene.

Mária Reháková a Ladislav Rehák

Vždy dokonale upravená dáma slovenskej módnej scény, Mária Reháková, si taktiež nenechala ujsť prestížnu udalosť roka, akou je ples. Garde jej robil manžel Ladislav Rehák.

Alena Heribanová a Jozef Heriban

Podobne ako jej dcéra Tamara, aj ona zvolila na tento výnimočný večer čiernu róbu. Červený rúž a  dokonale uhladený účes odzrkadlili jej atraktívnosť a šarm. Počas plesu jej spoločnosť robil manžel Jozef Heriban.

Sisa Lelkes-Sklovská a Juraj Lelkes

Trinásty ročník Plesu v opere si nenechala ujsť ani Sisa so svojim manželom Jurajom Lelkesom. Trblietavú róbu s hlbokým výstrihom doplnil aj extravagantný účes, ktorý zaujal už z diaľky.

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba