Ples v opere: Čo sa dialo na parkete?

Najhonosnejšia akcia roka Ples v opere včera večer odštartoval tohtoročnú plesovú sezónu. Prominentné páry sa zabávali do skorých ranných hodín. FEMINITY vám prináša atmosféru skvelého večera plného zábavy a luxusu.

Zdroj: Orange

 

V priestoroch historickej budovy SND sa konal v poradí už 13.ročník prestížneho Plesu v opere. Sezónu slávnostne odštartovala úderom na gong britská speváčka Sharleen Spiteri zo skupiny Texas v čiernozlatej róbe. I keď na rozdiel od svojej predchodkyne z roku 2004 Lisy Stansfield pochopila honosnosť akcie, s doplnkami a celkovým doladením outfitu si ťažkú hlavu nerobila. S giratou a mikrofónom jej to ide predsa len lepšie.
Moderátorkou večera bola naša operná diva Adriana Kučerová v skutočne nádhernej, honosnej a okúzľujúcej róbe. Svojej úlohy sa zhostila na jednotku a hostí očarila aj duetom s jedným z najuznávanejších tenorov na svete Pavlom Bršlíkom. 
Zhruba 300 hostí čakala okrem skvelého jedla aj výborná zábava. Program odštartoval husľový virtuóz Vladimír Jablokov. Nezaprel svoju kreativitu ani v obliekaní a k smokingu si obul obľúbené tenisky.
Do víra tanca uviedli hostí tanečníci Viedenského štátneho baletu s našimi sólistami.
O zábavu sa starali Helena Vondráčková, Vašo Patejdl s Beátou Dubasovou, skupina Desmod, či Cigánski diabli.
Veľkolepý ples v opere mal však aj charitatívny rozmer. Hostia zakúpením vstupenky v cene 500€ prispeli na konto Detského kardiocentra v Bratislave.
 
Ako sa zabávali celebrity na parkete nájdete v našej galérii
Foto:
Orange
Zdroj:
Jes

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba