Urieknutie: Mýtus alebo ako zistíte jeho príznaky?

V dnešnej dobe plnej závisti a neprajníckych ľudí si musíme strážiť svoj chrbát a ísť vpred. Urieknutie alebo bosorátstvo však stále zo strany zákerných ľudí stále pretrváva. Ako sa prejavuje na jej „obeti“ a ako sa môžeme tomuto negatívnemu vplyvu brániť?

Zdroj: Profimedia

 

Urieknutie alebo prekliatie pohľadom druhého si mnohí z nás ani neuvedomujeme. Sústredený pohľad a sila myšlienok, ktoré dotyčný vysiela môže byť vedomé alebo nevedomé. Dôležité však je, či ide o pozitívne alebo negatívne myšlienky. Žiaľ, nebudeme klamať, keď povieme, že vo väčšine prípadov sú to práve tie negatívne.
 
Urieknutie sa spája aj s poverami. Najmä malé deti sú ohrozené. Ich duša je ešte čistá, nepoškvrnená a otvorená. Ak sa na tieto malé stvorenia niekto zapozerá so silnou myšlienkou, je schopný preniesť ju na dieťa oveľa ľahšie ako na dospelého.
 

Ako sa urieknutie prejavuje na svojej „obeti“?

Zlosť, závisť, žiarlivosť a nekontrolovateľný hnev a iné negatívne emócie, ktoré sú prenášané na inú osobu, sa tomu, kto s tým začal vždy vráti a oveľa viac.
 
Reakcia urieknutia dospelého sa prejavuje skôr ako odzrkadlenie zdravia. Z ničoho nič prudká bolesť hlavy na jednom mieste alebo prechádzajúca až do migrény, kedy je hlava zaťažená na všetkých bodoch. 
Točenie hlavy a zhoršené videnie, kedy namiesto obrazu reality vidíme skôr tmu alebo rozmazane je náznakom nevoľnosti, oslabenosti organizmu a následného zvracania.
 
Okrem fyzickej nevoľnosti, človek trpí aj po psychickej stránke. Môže byť taký vyčerpaný, že nie je schopný venovať sa práci alebo rodine, trápi sa a častokrát ani nevie, kvôli čomu.
 

Dá sa ubrániť urieknutiu?

Niektorí ľudia sú si vedomí, že môže ísť o urieknutie, avšak len málokto z nich zistí, kto im toto zlo želá. Vedia to dosiahnuť len skutoční odborníci, spiritualisti, ktorí meditujú. Skúsení liečitelia, ktorí pracujú so svojou energiou a vedia ju vyčistiť, vedia aj negovať a odvrátiť takéto negatívne urieknutie. Väčšina bežných „smrteľníkov“ to však nedokáže a verte, že vedomé prehováranie samého seba ku tomu nestačí. Existuje spôsob, ktorým sa môžete obrniť proti zlým myšlienkam neprajníkov, a to tak, že sa na krátky čas ponoríte do studenej vody, kedy sa nám uzatvorí aura.
 
Môžete si však byť istí tým, že ten, kto želá niečo zlé iným, dostane túto myšlienku ako bumerang a vráti sa mu to v oveľa väčšom a silnejšom znení.

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba