Najlepšie kúsky, v ktorých sa vám bude behať pohodlne!

Najlacnejším a najlepším spôsobom chudnutia je jednoznačne beh. Sezóna maratónov sa blíži a beh sa tak stáva čoraz väčšou súčasťou aj života mladých ľudí. Rozhodne ho nepodceňujte, je dôležité mať kvalitnú výbavu. FEMINITY vám poradí, čo si na seba vziať, aby ste vyzerali aj štýlovo!

Behanie sa stáva súčasťou života čoraz viac

Behanie sa stáva súčasťou života čoraz viac

Zdroj: Apple, Creative Technology, Nike

 

Bežecké tenisky

Špeciálne tenisky na beh sú najdôležitejšou súčasťou výbavy. Obzvlášť, ak beháte vonku po rôznom teréne. Mať tak kvalitné, mäkké, flexibilné a odpružené topánky je „povinnosťou“ každého bežca. Tieto tenisky sú v modernom dizajnovom prevedení a majú špeciálny prvok, ktorý umožňuje ich viditeľnosť aj v tme.
 

Kvalitné ponožky

Do ponožiek sa oplatí investovať, respektíve priplatiť si len o niečo viac ako do bežných. Mali by dokonale zatepliť chodidlo a zároveň sať pot. Stopercentná bavlna je rozhodne spoľahlivá klasika.
 
 

Elastické legíny

Elastické legíny sú oveľa vhodnejšie ako obyčajné tepláky, v ktorých by sa vám už aj pri malom vetríku zle behalo. Tieto legíny sa dajú nosiť do každého počasia. Na zadnej časti majú malé vrecko na menšie predmety. Viacfarebná kombinácia neutrálnych farieb robí legíny zaujímavé a trendy.
 
 

Tenká bundička „bomber“

Ideálna na jarné behanie, keďže bundička je ľahká, vetru odolná a navyše aj vodeodpudivá. Jednoduché zapínanie a manžety na rukách, spolu s ľahkým, ale špeciálnym materiálom zabezpečujú optimálnu teplotu tela. Svetlý odtieň sivej sa dobre kombinuje s ružovou, bielou a čiernou a výsledný efekt je štýlový.
 
 
 

Termo tričko

Tričko na behanie je taktiež dôležité, nakoľko by malo zabezpečovať optimálnu teplotu tela aj pri spotení. Ideálne je termo tričko alebo aspoň bavlnené v kombinácii so špeciálnym materiálom, ktorý pot vyparuje z trička von.

 
 

Štýlové slúchadlá

Nie len dobre vyzerať je hnacím motorom vašej vôle, ale aj dobrá a kvalitná hudba. Slúchadlá v zaujímavom ergonomickom prevedení izolujú predovšetkým okolitý hluk a vy pokojne môžete počúvať hudbu. Disponujú kvalitným mikrofónom na kábli, ktorý zabezpečuje vysokú kvalitu hudby i hovorov. Ich farebné variácie sú veľmi svieže a pekne dotvoria aj váš športový vzhľad.
 
Foto:
Apple, Creative Technology, Nike
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba