Sexi Karin Haydu a jej štýl obliekania: Čo naň hovoríte?

Známa herečka Karin Haydu stelesňuje symbol ženskosti a zároveň poriadnej dračice. Podľa toho vyberá aj kúsky zo svojho šatníka. FEMINITY vybralo zopár jej outfitov a vy môžete hlasovať o ten, ktorý sa vám páči najviac. Zvíťazí jednoduchosť alebo extravagancia?

Karin Haydu a jej štýl obliekania odráža jednoduchosť i extravaganciu

Karin Haydu a jej štýl obliekania odráža jednoduchosť i extravaganciu

Zdroj: Archív, Ján Zemiar

 

Outfit č. 1

Róba pozostávajúca z pastelovej kombinácie farieb dokonale nechá vyniknúť herečkine prednosti. Sexi dekolt i vysoký rozparok, ktorý ponúka pohľad na kúsok z nôh je absolútne ženský a atraktívny. Napriek tomu, že na látke možno sledovať zvierací vzor, pôsobia tieto šaty vkusne a príjemne.
 
 

Outfit č. 2

Dlhé šaty v karibskej modrej sú na prvý pohľad jednoduché, no zároveň veľmi prepracované. Dôraz na vyzdvihnutie bohatého dekoltu s detailom na ramenách v podobe strieborných aplikácií, pôsobí veľmi elegantne a Karin vyžaruje neskutočný sexepíl. Zvýraznenie a minimalizovanie pásu prostredníctvom zmeny strihu materiálu je detailom, ktorý ale urobí veľa.
 
 

Outfit č. 3

Leopardí vzor má Karin očividne veľmi rada. Šaty v štýle kimono opäť dávajú do popredia jej výstrih. Herečka jednoducho vie, aké sú jej prednosti. Okrem toho vďaka jej štíhlej postave si môže dovoliť ukázať aj nohy. Tento výrazný a trošku extravagantný vzor doplnila kontrastným lakom na nechty, ktorý je najmä v teplých mesiacoch veľmi obľúbený.
 
 

Outfit č. 4

Opäť šaty v štýle kimono, avšak tentokrát jednoduchšie a elegantnejšie. Dominancia čiernej pôsobí na Karin veľmi seriózne a atraktívne. Hrubý opasok zoštíhľuje pás a zároveň pôsobí nenápadne. Veľmi pôsobivé a originálne sú pančušky s aplikáciou čierneho pásika pozdĺž nôh. 
 
 

Outfit č. 5

Svieži outfit v znamení čistej bielej a zlatej kombinácie vynikne obzvlášť pri tmavých typoch žien ako je Karin. Sofistikovaná blúzka tón v tóne síce zahaľuje dekolt, no pôsobí mierne provokatívne. Do pozornosti sa dostávajú sexi krivky na vysokej nohe. 
 
 

Outfit č. 6

Extravagantný pestrofarebný top, ktorý má Karin na sebe je odrazom kombinácie farieb, rôznych motívov a ilustrácií. Výrazná potlač dokonale vynikne na Karin, ktorá je sama o sebe taktiež neprehliadnuteľná. Červený rúž a náušnice z nej robia extravagantnú a zvodnú dračicu.
 
 

Outfit č. 7

Karin má rada prvky, ktoré sú výrazné a pútajú pozornosť. Čierny outfit v podobe minisukne a topu zdobia výrazné masívne strieborné kamienky v oblasti pásu a krku. Najmä v hornej časti pekne zvýrazňujú jej črty tváre a charakteristický úsmev. Uhladený účes pekne stlmil celkový výzor.
 
 

Outfit č. 8

Nádherná biela róba, v ktorej Karin vyzerá ako skutočná bohyňa. Kamienkové lemy, ktoré sú v oblasti hrudníka pekne zvýrazňujú tvary a zároveň sú v súlade s celkovým vzhľadom. Jemné vlny a opakovaný akcent striebra v podobe šperkov sú krásnym detailom, ktorý podčiarkuje celkový outfit.
 

Ktorý outfit Karin Haydu sa vám najviac páči?

Outfit č. 1
13%
Outfit č. 2
5%
Outfit č. 3
1%
Outfit č. 4
3%
Outfit č. 5
22%
Outfit č. 6
2%
Outfit č. 7
4%
Outfit č. 8
50%
Hlasovalo: 1496
Foto:
Archív, Ján Zemiar
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba