10 minút týchto cvikov urobí s vaším bruchom zázraky už po týždni!

Najproblematickou partiou je jednoznačne brucho. S pribúdajúcimi rokmi sa rýchlejšie usádzajú aj tukové vankúše a bez pohybu sa ich nezbavíte. 10 minút týchto cvikov urobí zázraky nielen s bruchom, ale aj s celkovou postavou!

10 minút týchto cvikov urobí s vaším bruchom zázraky už po týždni!

10 minút týchto cvikov urobí s vaším bruchom zázraky už po týždni!

Zdroj: Profimedia

 
Nežiadúce tukové zásoby sa na bruchu objavujú extrémnou rýchlosťou. Nesprávnym stravovaním nám pribudnú nové a nové faldíky už behom týždňa. Podobne rýchlo sa ich však dokážeme zbaviť, chce to len odhodlanie a pevnú vôľu. 
 
Vybrali sme pre vás sériu aeróbnych a posilňovacích cvikov, ktoré nielenže rozpália vaše telo a odstránia tukové vankúše, ale zároveň pomôžu spevniť pokožku v oblasti brucha. Spevňovanie a budovanie si plochého brucha si však vyžaduje dlhší čas. Jednoduché cviky v stoji, striedajte dynamickými pohybmi a tiež cvikmi, ktoré využívajú lakte na udržanie váhy celkového tela. Skúsenejšie ženy môžu vyskúšať aj náročné cviky na ruky, pri ktorých sa ale zapájajú všetky časti brucha. 10 minút týchto rozmanitých cvikov sa vám bude zdať ako hodina, no verte, že práve toto je spôsob, akým môžete zhodiť kilá expresným spôsobom. Navyše, štíhly pás dodá vašej postave ten správny ženský tvar a vďaka nemu budete pôsobiť ako nový človek. Pocítite to aj na sebavedomí.
 
 
VIDEO: Pozrite si 10 cvikov v priebehu 10 minút, ktorými pochováte tukové vankúše na bruchu

Výsledky cvičení spozorujete rýchlejšie, keď sa budete vhodne stravovať. Poraďte sa s nutričným špecialistom, ktorý vám upraví jedálniček na mieru.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba