Kúpeľňové "selfies" sú hitom: Hviezdy odhalili najintímnejšie snímky!

Musíme uznať, že hviezdy nemajú problém naozaj s ničím. Často na sociálne siete zavesia fotografie, ktoré odhaľujú to, čo by malo patriť naozaj len do ich súkromia. Veď posúďte sami.

Kúpeľňové selfies sú hitom internetu!

Kúpeľňové selfies sú hitom internetu!

Zdroj: instagram

Bublinky, pena, mokré telá... Áno, presne nejak tak vyzerajú zábery, ktoré hviezdy s radosťou ukážu celému zástupupu fanúšikov. Iní sa zas nemajú problém vyzliecť v kampaniach pre známe firmy či časopisy a ukážu tak svetu svoju nahú či sporo odetú stránku.

Dokonalé telá

Obľúbenou pózou pri fotení sa v kúpeľni, je snímok nôh v vani. Nechýba dokonalá pedikúra, záplava bubliniek, prípadne fotografia zachytáva nohy, po ktorých steká voda. Ak chcú známe tváre ukázať svoj prirodzený „look“, opäť je to kúpeľňa, ktorá ponúka mnoho spôsobov, ako na to.

Hlavne štýlovo!

Zrkadlové „bathroom“ selfies valcujú internet. Preborníčkou je, ako inak, Kim Kardashian, ktorá má stovky kúpeľňových fotiek. Tými ukazuje, aký outfit práve zvolila, alebo rada vytasí svoje zbrane – zadok či prsia.

Ani Rihanna nemá problém s nahotou, jej fotky vo vani sa stali legendárnymi. Povráva sa, že práve jej telo vo vani plnej pary odštartovalo vlnu fotiek v sprche či kúpeli!

Najnovšie však na sociálne siete pribudla ďalšia hviezda, ktorá „postuje“ jednu fotku za druhou! Je to Mariah Carey, ktorá sa svojimi ľahko erotickými fotkami vraj snaží naspäť získať ešte stále manžela Nicka Cannona, ktorý jej mal byť údajne neverný a rozvod je vraj už len formalitou. Niektoré sociálne siete fotky bez oblečenia – aj keď nie sú poburujúce, už zakázali.

Páči sa vám trend kúpeľňových fotiek?

Áno
118
Nie
352
Hlasovalo: 470

Foto:
Instagram, Twitter
Zdroj:
Bibi

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba