Najzaujímavejšia žena súčasnosti, ktorá spôsobila revolúciu v kráse: Neobyčajná, ale stále sexi

Módni návrhári ju milujú a médiá ju titulujú ako najzaujímavejšiu modelku súčasnosti. Za to "vďačí" svojmu vzácnemu ochoreniu.

Chantelle Brown-Young búra mýty o kráse a svojou jedinečnosťou zvyšuje sebavedomie ostatným ženám

Chantelle Brown-Young búra mýty o kráse a svojou jedinečnosťou zvyšuje sebavedomie ostatným ženám

Zdroj: Instagram/Chantelle Brown-Young

„Vďaka“ ochoreniu je výnimočná 

Súčasný modeling je dôkazom toho, že sa v ňom môže presadiť aj dievča, ktoré nie je typickou modelkou. Chantelle Brown-Young je výnimočná a žiadaná vďaka svojmu sfarbeniu kože. Od  štyroch rokoch trpí vzácnym ochorením známym ako vitiligo alebo strata kožného pigmentu. Hoci si prešla v detstve osočovaním a krutým ponižovaním, dnes je s tým plne zmierená a pripravená vyťažiť z toho maximum. „Rozhodla som sa, že si budem hovoriť, že som krásna, a že takou môžem byť po zvyšok svojho života. Musím to prijať a užiť si to“, povedala pre nypost.com.

Čítajte: Neuveriteľná premena krásky z XXL na XS: Táto hviezda je teraz vďaka výzoru na roztrhanie!

Skúsila šťastie a vyšlo to

Skúsila šťastie v reality show Amerika hľadá topmodelku a urobila dobre. Po skončení show sa vrátila domov do Kanady a onedlho na to ju oslovili s ponukou vycestovať do Barcelony, aby sa stala rovno tvárou jesennej kolekcie španielskej značky. „Desigual je skratkou pre neobvyklosť, jedinečnosť a atypickosť. Pomyslela som si, že budem pre nich perfektnou osobou“, priznala Chantelle pre nypost.com. Onedlho na to sa jej dostalo pocty a stala sa oficiálnou ambasádorkou kampane tejto značky na jar/leto 2015 s heslom „Povedz niečo pekné“. Dnes sa o ňu doslova bijú všetci, čo niečo vo svete módy znamenajú. 

Čítajte tiež: Exkluzívne fotografie topmodelky Michaely Kocianovej majú svojich majiteľov: Výťažok putuje na pomoc Ivanke Danišovej

Zmení zaužívanú tvár módy

Napriek faktu, že sa stala silnou a sebavedomou ženou, ostala skromná a samu seba nerada tituluje ako modelku. Zástupcovia známej značky o Chantelle pre stylenews.peoplestylewatch.com povedali: „Je to modelka, ktorá rozbije zavedené konvencie v móde. So svojím sebavedomím a optimistickým postojom dokazuje, že byť odlišný nie je len krásne, ale že to robí osobnosť ešte viac špeciálnou, a tým aj atraktívnejšou.“ Nechajme sa teda prekvapiť. 

Foto:
Archív CH.B.J. (Instagram)
Zdroj:
MG, nypost.com, stylenews.peoplestylewatch.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba