Katy Perry prináša módu, fantáziu a zábavu: Sviatočná kolekcia H&M je plná týchto krásnych kúskov

Jedna z najvplyvnejších svetových speváčok Katy Perry sa stala tvárou novej, sviatočnej kampane H&M. Vybrali sme pre vás TOP 10 kúskov z tejto švédskej značky, pri ktorých si príde na svoje nejedna fanúšička módy!

Katy Perry do veľkolepej vianočnej kampane H&M prinesie módu, fantáziu a zábavu

Katy Perry do veľkolepej vianočnej kampane H&M prinesie módu, fantáziu a zábavu

Zdroj: H&M

H&M s radosťou uvádza prvé fotografie Katy Perry v printovej sviatočnej kampani pre H&M. Katy má na obrázkoch oblečené modely zo sviatočnej kolekcie H&M.

Sviatočný reklamný spot H&M 2015 je dokonalou oslavou tohto ročného obdobia. Katy sa najprv objaví ako víla, ktorá kúzlom vdýchne život neuveriteľným postavám, od medovníkových figúrok v životnej veľkosti cez nadmerné darčeky na kolieskových korčuliach až po obrovských plyšových medveďov. Dej má rýchly spád, neustále sa mení a Katy každej scéne dodáva svojský šarm. Hudba k reklame je „Every Day Is A Holiday“, nová pesnička, ktorú Katy napísala špeciálne pre túto sviatočnú reklamu a produkoval ju Duke Dumont.

VIDEO: Katy Perry v úlohe víly pre H&M želá krásne Vianoce 

Mala som taký slávnostný pocit pri fotografovaní tejto životnej vianočnej reklamy s Jonasom Åkerlundom a všetkými zábavnými kúskami odevov, najmä s mojím obľúbeným svetrom Elfie Selfie. H&M je súčasťou evolúcie môjho osobného štýlu, pretože keď som mala 13, začala som začleňovať zábavné cenovo dostupné H&M kúsky oblečenia do svojho šatníka. Nemôžem sa dočkať ako dodám Vášmu šatníku nejakú iskru s touto magickou vianočnou kolekciou.“ hovorí Katy Perry.

V reklamnom spote aj v sprievodnej printovej kampani je Katy oblečená v modeloch zo sviatočnej kolekcie H&M, v ktorých sa spája slávnostný pôvab, štýl a zábava. V kolekcii sú okrem iného výrazné červené šaty, smokingy s otvorenými rukávmi a tričko s červenou filtrovou výšivkou v tvare mašlí. Všade nájdeme zvláštne detaily, ako sú strapce na čiernej minisukni alebo perfektný vianočný sveter. Sviatočná kolekcia H&M bude od polovice novembra v predajniach H&M na celom svete.

„Milujem zmes štýlu a modernizovaných tradícií v tohtoročnej sviatočnej kolekcii. Tieto modely sú čisto pre radosť – dokonalé šaty na ten najlepší večierok do mesta, alebo najpohodlnejší veselý sveter na oddychovanie s priateľmi a rodinou,“ hovorí Pernilla Wohlfahrt, hlavná návrhárka H&M.

TOP 10 kúskov podľa FEMINITY

1. Zelené vzorované šaty 2. Balenie 3 prsteňov 3Čižmy z kože a semišu 4. Dlhé náušnice z troch kovových príveskov 5. Blúzka bez rukávov s mašľou 6. Smokingové sako 7. Blúzka s flitrami 8. Guľatá kabelka do ruky 9. Trblietavá sukňa 10. Zlaté sandále s hrubou podrážkou

V tomto období sviatkov sa spoločnosť H&M rozhodla podporiť deti v Mjanmarsku prostredníctvom našich špeciálne navrhnutých darčekových kariet. Z každej predanej karty venuje nadácia H&M Conscious Foundation 5 % ceny organizácii UNICEF. UNICEF potom tieto peniaze použije na zabezpečenie kvalitného vzdelania pre zraniteľné deti v Mjanmarsku, kde je naliehavá potreba zlepšiť prístup k základnému vzdelaniu. Kampaňou s darčekovými kartami sa UNICEF a nadácia H&M Conscious Foundation snažia priamo poskytnúť vyše 350 000 deťom kvalitné základné a nižšie stredné vzdelanie v oblasti Rakhine State. Darčekové karty sa budú dať kúpiť v predajniach H&M na celom svete až do 31. decembra.

Foto:
H&M, Video: YouTube
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba