Známe krásky sa opäť nahodili! Pozrite si najzaujímavejšie outfity z odovzdávania cien American Music Awards

Najžiadanejšie hviezdy súčasnosti sa opäť stretli na odovzdávaní amerických hudobných cien American Music Awards. Pozrite si, ktoré osobnosti zažiarili tentokrát a kto vyhorel na celej čiare?

Ktorá hviezda zažiarila počas večera najviac?

Ktorá hviezda zažiarila počas večera najviac?

Zdroj: Foto: Sita

Nina Dobrev

Bývalá hviezda seriálu Upírske denníky patrila medzi najkrajšie a najpôvabnejšie osobnosti večera. Vyšívané šaty z dielne dizajnéra Zuhaira Murada herečke sadli ako uliate. Nina sa nanešťastie nedala zlákať trendom prílišného odhaľovania, za čo má ďalší bod k dobru.

Selena Gomez

Selena je momentálne všade. A samozrejme, nemohla chýbať ani na tejto udalosti. Tentokrát sa predviedla v trblietavých koktailkách od Givenchy. Vzhľadom k tomu, že šaty sú samy o sebe veľmi výrazné, mladá umelkyňa pri líčení a doplnkoch stavila na minimalizmus. A urobila veľmi dobre.

Kendall a Kylie Jenner

Sestry Jennerové sú viac-menej stálicami na podobných udalostiach. Obe zvolili na večer čierne looky, no zatiaľ čo staršia Kendall pútala pozornosť hlavne novým účesom, Kylie stavila na zvodnejší model šiat. Vraví sa, že čiernou sa nedá nič nepokaziť. Naozaj?

Gigi Hadid

Aj ich najlepšia kamarátka, hviezda modelingu, Gigi Hadid, pútala pozornosť hlavne novým účesom, o ktorom sa údajne špekuluje, že šlo o parochňu. No Gigi to v novom strihu a výborne zvolenom outfite veľmi svedčalo. Svieži a nenútený look, akých býva v poslednej dobe na červenom koberci pomenej, zaujal nejedného módneho kritika.

Ciara

O tejto speváčke je známe, že nemá problém ukázať čosi viac zo svojho tela aj na verejnosti. Ale na rozdiel od niektorých kolegýň, Ciara ide na to so svojim štylistami rafinovanejším spôsobom. Rovnako tomu bolo aj na tejto akcii, kde sa ukázala v transparentných šatách z dielne Reem Acra, ktoré zo speváčky mnoho ukázali, ale najdôležitejšie miesta boli aj tak poprekrýté výšivkami. 

Jennifer Lopez

Latino diva ako hostiteľka večera vystriedala množstvo odvážnych outfitov. A v jednom z nich prišla aj priamo na červený koberec. Kreácia od Zuhaira Murada nikoho asi neprekvapila. Jennifer síce patrí medzi tie vkusnejšie osobnosti, ale modely, v ktorých sa ukazuje čoraz častejšie, sú na na nej už okukané a ničím prekvapivé. Chcelo by to už menšiu zmenu...

Prečítajte si: After party po Victoria's Secret v duchu vyzývavých strihov a nahoty: V čom zažiarili známe krásky?

Zendaya

Príliš veľa ružovej? Vôbec nie. Zendaya, hviezdička, ktorá sa každým svojim lookom stáva čoraz viac obdivovanejšia, aj tentokrát nesklamala. Rovnako ako Gigi, aj tento styling pôsobí veľmi chic a nenútené. Zendaya vie presne, v čom zaujať a jej ukážkové nohy jej môže závidieť nejedna z nás. Výborné!

Ashley Benson

Jeden z najzahalenejších lookov večera predviedla herečka Ashley Benson. Ale na šarme jej to vôbec neubralo. Petrolejový nohavicový kostým od Maxa Azriu hviezde perfektne sadol. Jednoduché doplnky a mäkké vlny sa podpísali na pozitívnom dojme z tohto looku.

Demi Lovato

Demi zrejme upustila úplne od dievčenského looku a snaží sa prezentovať vo vyzretejších kreáciách. I keď šaty, v ktorých sa ukázala sú nádherné, na speváčke pôsobili trochu ťažkopádne a zbytočne jej pridávali na veku. Rovnako aj účes a líčenie v štýle dvadsiatych rokoch minulého storočia. Možno by nebolo na škodu, keby si o stylingu poklebetí s kolegyňami Gigi a Zendayou. 

Gwen Stefani

Gwen pravidelne patrí medzi najlepšie oblečené osobnosti, no tentokrát jej to nevyšlo. Speváčka priam pohorela na celej čiare. Účes, líčenie a neposlednom rade aj model šiat, ktorý na Gwen pôsobil skôr komicky. Škoda Gwen, možno ti to vyjde nabudúce...

Neprehliadnite: Jedna krajšia ako druhá! Tieto hollywoodske hviezdy sa predviedli v plnej kráse!

Ktorej hviezde to na červenom koberci pristalo podľa vás najviac?

Nina Dobrev
125
Selena Gomez
43
Kendall Jenner
35
Kylie Jenner
3
Gigi Hadid
30
Ciara
22
Jennifer Lopez
48
Zendaya
18
Ashley Benson
16
Demi Lovato
12
Gwen Stefani
7
Hlasovalo: 359

Foto:
SITA
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba