Hollywoodske krásky mimo červeného koberca: Známu modelku by ste na ulici spoznali len ťažko, nuž posúďte sami...

Červený koberec a realita sú niekedy naozaj dva rozdielne svety.

Vždy krásna Jessica Alba, zahalená Jennifer Lawrence, či nestarnúca Jennifer Aniston sa ukázali mimo červeného koberca

Vždy krásna Jessica Alba, zahalená Jennifer Lawrence, či nestarnúca Jennifer Aniston sa ukázali mimo červeného koberca

Zdroj: Profimeda

Jennifer Lawrence

Táto kráska a jej kariéra naberá na obrátkach. Jennifer Lawrence, známa aj z filmu ,Hry o život, si na medializáciu príliš nepotrpí. Svoje súkromie sa snaží chrániť, no nie vždy jej to aj vyjde. Okrem toho, že dávnejšie vyplávali na povrch jej šteklivé fotografie, paparazzi sú tejto kráske neustále v pätách. 

Cameron Diaz

Úspešná americká herečka Cameron Diaz si vyšla do ulíc bez kúska make-upu. Cameron má štyridsaťtri rokov a vyzerá stále veľmi dobre. Okrem aktívneho športu sa herečka zdravo stravuje a môže tak konkurovať i svojim mladším kolegyniam. 

Jennifer Aniston 

Jedna z najobľúbenejších herečiek, Jennifer Aniston, má štýl aj mimo červeného koberca. V poslednej dobe ju ale bez klobúku takmer nevidno, obľúbila si ho natoľko, že sa stal súčasťou jej každodenných outfitov. 

Cara Delevingne

Ťažko uveriť, že rebelka na fotografii je jedna z najlepšie platených a najvyhľadávanejších svetových modeliek. O Care Delevingne je známe, že si život naplno užíva a ne jej vzhľade je to bez pochýb vidno. 

Jessica Alba 

Krásna Jessica Alba je jednou z najlepšie oblečených žien svetového šoubiznisu. Jej nos na kombináciu ležérnych a šik kúskov môže byť inšpiráciou pre mnohé ženy. Jessica je krásna nielen na červenom koberci, ale i vo svojom civilnom živote. 

Prečítajte si: Úžasné premeny obyčajných žien: Vizážistka, ktorá to má na svedomí, vám ukáže, na čo sa zamerať

Katy Perry 

Americká speváčka, ktorá je považovaná za sexbombu, tak niekedy v skutočnosti nepôsobí. Na zdravotnú prechádzku sa Katy Perry vybrala v nie príliš lichotivom úbore. Katy si asi myslela, že takto ju nik nespozná, no zjavne sa mýlila. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba