Všetko o pôrode Kim Kardashian: Po krutých peripetiách hviezda o ďalších deťoch nechce ani počuť!

Tridsaťpäťročná kráska a momentálne najsledovanejšia hviezda súčasnosti, porodila presne pred týždňom syna, ktorého pomenovali Saint.

Celý svet podrobne sledoval sociálnu sieť známej hviezdy

Celý svet podrobne sledoval sociálnu sieť známej hviezdy

Zdroj: Instagram.com/kimkardashian/

Čo všetko pôrodu predchádzalo? Kým celý svet s napätím sledoval, kedy slávna hviezda porodí, ako pri tom bude vyzerať, a čo sa dostane na svetlo sveta, Kim sa musela popasovať s problémovou polohou dieťatka, „uväznenou“ placentou a hroziacim cisárskym rezom. Mama Kris pre denník Daily Mail prezradila: “Bola úžasná, je to naozaj silná žena. Je niekedy hrozná, keď sa cíti nesvoja, no teraz bola fakt úžasná,“ prezradila šesťnásobná mama Kris Jenner

V luxuse

Kim Kardashian sa na pôrod pripravovala počas celého tehotenstva naozaj svedomito. Síce má maniere ako málokto, pôrod si neuľahčila sekciou, ale stoj čo stoj chcela rodiť prirodzeným spôsobom. Hollywoodska kráska zápasila s nevoľnosťami takmer do konca tehotenstva, označila ho neraz za najhoršiu skúsenosť vôbec. Pred týždňom, presne piateho decembra, sa jej trápenie skončilo, a v sobotu ráno v prestížnej nemocnici Cedar Sinai v Hollywoode, porodila synčeka, ktorému s manželom, raperom Kanye Westom, dali kontroverzné meno Saint – v preklade Svätý.

Prečítajte si: Keď sa celebritné mamičky miešajú do vzťahov: Tieto hviezdy a ich partneri to doma majú poriadne ťažké! 

Pod paľbou kritiky

A kritika na seba nenechala dlho čakať, podobne ako pri dcére North, ktorej meno a priezvisko tvoria slovné spojenie „Severo – Západ“. Kim sa už medzičasom stihla pochváliť, koľko kvetov dostala a netajila sa ani tým, že v dohľadnej dobe podstúpi určite aj nejaké plastiky. Aké, to sa necháme prekvapiť. Manžel na nej takisto nešetril, podobne ako pri zásnubách a prvom pôrode, dostala Kim niekoľkotisícový klenot od známej značky. Mama aj malý Saint sa majú dobre a užívajú si pokoj v hollywoodskej rezidencii mamy Kris. Ak ste tipovali, že pri pôrode boli aj známe sestry, máte pravdu. Ktovie, možno si podnikavá Kim pozvala aj kamery a štáb, takže sa nakoniec pôrodnými detailami z prvej ruky budeme môcť kochať takmer „v priamom prenose“. 

Prečítajte si: Takto sa rokmi a plastikami menila dokonalá Kim Kardashian: Toto všetko je na nej umelé!

Foto:
SITA, Instagram.com/kimkardashian/
Zdroj:
fem, Daily Mail

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba