Celebritné rozchody, ktoré otriasli Hollywoodom: Niektoré dvojice šokovali, od iných sa nedalo čakať nič iné!

Aj hviezdy sú len ľudia, ktorí sa musia popasovať so starosťami v súkromnom živote rovnako ako my. Ktoré známe tváre si dali tento rok zbohom?

Megan Fox a Brian Austin Green sa rozišli po viac ako desiatich rokoch

Megan Fox a Brian Austin Green sa rozišli po viac ako desiatich rokoch

Zdroj: SITA

Kate Beckinsale a Len Wiseman 

Rozvod po jedenástich rokoch! Ich odlúčenie prekvapilo naozaj mnohých skalných fanúšikov. Avšak, dvojicu rozvod trápi asi najmenej, obaja zúčastnení majú podľa našich informácií už nových partnerov. 

Halle Berry a Oliver Martinez

Čokoládová sexica a francúzsky seladón spolu boli tri roky, majú dvojročného syna Macea, no ani tento fakt nezachránil ich manželstvo, v ktorom sa vraj Halle cítila maximálne kontrolovaná a manipulovaná.

Joe Jonas A Gigi Hadid

Dvadsaťšesťročný spevák a vychytená modelka Sports Illustrated Swimsuit, Gigi Hadid, sa po piatich mesiacoch rozišli, čím zlomili srdce mnohým mladým, ktorí v nich videli svoj vzor. Podľa portálu ET nešlo však o dramatický rozchod, vyústilo doň prirodzene, najmä kvôli pracovnému vyťaženiu  oboch hviezdičiek. 

Emma Stone a Andrew Garfield

V októbri tento „pavúčí“ pár ohlásil rozchod. Dvojica sa dala dokopy pri natáčaní filmu Amazing Spiderman, potom sa ešte raz rozišla a opäť dala dokopy, dnes je však ich rozchod vraj definitívny. 

Prečítajte si: Najdivnejší pár Hollywoodu je častým terčom fotografov: Správanie tejto dvojice pochopí len málokto!

Megan Fox a Brian Austin Green

V auguste magazín Us Weekly ohlásil, že dvadsaťdeväťročná kráska a štyridsaťdvaročný herec sa rozvádzajú. Kuriozitou je, že pár žil oddelene už pol roka pred ohlásením konca. Majú spolu dve deti, dvojročného Noaha a ročného Bodhiho. Manželia spolu boli viac ako dekádu! 

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

Dvojica sa vraj rozišla kvôli nezlúčiteľným problémom, no celý svet si šepká práve o Gavinovej nevere s mužom. Pár je však naďalej rozhodnutý vychovávať troch synov v šťastnom a zdravom prostredí, píše server ET. 

Ben Affleck a Jennifer Garner

Po mesiacoch popierania zvestí o manželských problémoch, Affleck a Garner v júni tohto roka potvrdili, že sa budú rozvádzať. Za problémami stojí vraj ich opatrovateľka, s ktorou mal mať Affleck pomer. 

Charlize Theron a Sean Penn

Theron a Penn odvolali zásnuby v júni, len niekoľko týždňov potom, čo sa objavili spoločne na filmovom festivale v Cannes. Pre ELLE sa oskarová herečka posťažovala takto: „Niekedy bol ku mne neuveriteľne nefér...“

Kourtney Kardashian a Scott Dissick

Dvojica má spolu tri deti, no okolnosti prevážili fakt, že boli kedysi šťastnou rodinou. Kourtney požiadala o rozvod potom, čo sa v médiách objavili fotky jej muža s bývalkou na spoločnej dovolenke. Ktovie, ako je to však naozaj, mnohí hovoria, že párik je opäť spolu. 

Mohlo by vás zaujímať: Pred pol rokom veľryba, dnes sexi kosť: 16 kíl dole a podvádzaná „Kardashianka“ je opäť vo forme!

Foto:
SITA, Profimedia
Zdroj:
fem, US Weekly, Elle, ET

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba