Najväčšie photoshopové prešľapy roku 2015: Niektoré celebritné zábery vás pobavia, iné šokujú!

Ups, tak toto nevyšlo, poviete si pri pohľade na zábery, na ktorých modelkám chýba zadok, noha, alebo majú naopak nadrozmernú ruku!

Modelka Victoria´s Secret prišla o polovicu zadku

Modelka Victoria´s Secret prišla o polovicu zadku

Zdroj: Facebook Victoria´s Secret

Príliš mužný Justin Bieber

V kampani na známu bielizeň, urobili zo speváka Justina Biebera obdareného svalovca, ktorý rozhodne má čo ponúknuť. Teda, okrem spevu. Spevákov tím však na margo uniknutého záberu len poznamenal, že nejde o autentickú fotku.

Beznohá kampaň

V januári luxusná módna značka vydala jarnú kampaň pre rok 2015 a fanúšikom sa naskytol naozaj zaujímavý pohľad. Modelke Sashi Luss (uprostred) akoby zázrakom zmizla noha. 

Bledá Kerry Washington

Marcové vydanie časopisu InStyle prekvapilo mnohých fanúšikov herečky Kerry Washington. Jej pleť totiž vyzerala o niekoľko odtieňov bledšia ako je farba herečkinej pleti v reáli. Magazín priznal digitálne vylepšenie pleti a tiež vplyv svetla pri fotení. 

Obria ruka Ariany Grande

Och, čo sa to len porobilo s rukou Ariany Grande? Vyzerá veľká natoľko, že by zakryla celé speváčkino torzo!

Lindsay by mala absolvovať lekcie retušovania

Herečka chcela potešiť fanúšikov, no pri „momentke“ sa trošku pohrala so svojím zadkom a pásom, ktoré mali pôsobiť maximálne vyformovane. Ups, ohnuté dvere a skriňa sú jasným dôkazom toho, že Lindsay s postavou „čarovala“. 

Prečítajte si: Najväčší photoshopový prešľap tohto obdobia: Ktorá hollywoodska kráska takto podvádza zraky fanúšikov?

Mladučká Zendaya proti retuši

Keď sa magazín Modeliste pohral s fotkou len devätnásťročnej Zendaye, tá sa proti retušovaniu jej bokov a pásu ohradila. Magazín nakoniec vyšiel von s needitovanou verziou. 

Sexi bez zadku?

Toľko sa snažili, aby bola modelka reklamy Victoria´s Secret dokonalá, až jej takmer odstránili polovicu zadku. Táto situácia sa stala počas vyhladzovania pokožky zadku známeho anjelika Izabely Goulart. Chvalabohu, snímok sa objavil len na facebookovskej stránke známej značky.

Foto:
Facebook Victoria´s Secret, Calvin Klein, Instagram.com
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba