Hollywoodske bábätká, ktoré sa rozhodli prísť na svet v roku 2015: Z ktorých celebrít sú dnes už pyšní rodičia?

Privilegované bábätká, ktoré boli slávne ešte skôr ako sa narodili. Aj toto je ich vopred predurčený osud, o ktorý sa im postarali ich slávni rodičia...

Dlhoročný pár sa tiež dočkal prvorodeného potomka

Dlhoročný pár sa tiež dočkal prvorodeného potomka

Zdroj: Instagram/justintimberlike

Herečka zdieľa naozaj intímne snímky

Pre krásnu herečku Jaime King a jej manžela Kyla Newmana nejde o prvé dieťa a na instagramových fotografiách, ktoré zdieľa, je vidieť, že materstvo ju naozaj napĺňa. Na svoju sociálnu sieť pridala aj takýto intímny záber... Mimochodom, krstnou mamou malého drobca je speváčka Taylor Swift. 

Mohlo by vás zaujímať: Celebritné rozchody, ktoré otriasli Hollywoodom: Niektoré dvojice šokovali, od iných sa nedalo čakať nič iné!

Netradičné meno

Ďalšia z radov herečiek, ktorá už v materských povinnostiach nie je nováčikom, je herečka Jennifer Lowe Hewitt. Svoje druhé dieťa nazvala tiež netradičným americkým menom Atticus James Hallisay. Na malého drobca čakala doma jeho staršia sestra. 

Seriálová „kosť“ pracuje aj popri materských povinnostiach

Seriálovej „kostičke“ Emily Deschanel tak pribudol do rodiny po trojročnom Henrym ďalší chlapisko. Ako prezradila pre glamourmagazine.co.uk, svojho staršieho syna berie dokonca do práce na natáčanie. Je veľmi šťastná, že to môže takto riešiť a rovnako sa jej to hodí aj pri druhom.

Herečka a spevák robili okolo narodenia dieťaťa veľké tajnosti

Prvé dieťa herečky Keiry Knightley a speváka zo skupiny Klaxons, Jamesa Rightona prišlo na tento svet asi v najväčšej tajnosti. Dlho po narodení nebolo známe ani meno, či presný dátum narodenia. Tento pár si svoje súkromie naozaj prísne stráži. 

Čítajte tiež: Rok 2015 v znamení ženskej presily! Tieto hviezdy sa dostali na vrchol popularity a hovorilo sa o nich najčastejšie! Prečo?

Dlhoročný pár sa tiež dočkal prvorodeného potomka

Spevák Justin Timberlake a herečka Jessica Biel tento rok privítali chlapčeka menom Siles Randall Timberlike a podľa instagramových fotografií rodinka žiari spokojnosťou a šťastím. Presvedčte sa sami. 

Po Milanovi Sasha

Speváčka Shakira a jej priateľ Gerard Pigue sa tešia už z druhého potomka. Pre svoju drahú polovičku zarezervoval futbalista v čase pôrodu opäť celé poschodie nemocnice, presne ako pri prvom dieťati. Na rozdiel od iných celebrít sa s radostnou novinou svetu pochválili okamžite. 

Po pôrode sa musela vrhnúť do víru pracovného kolotoča

K sestre Ever pribudol braček Dashiel. Týmito dvoma krásnymi ratolesťami sa dnes môže hrdiť herečka Milla Jovovich. Hoci Milla počas druhého tehotenstva dosť pribrala, do formy sa dostala dlhými prechádzkami a turistikou, ktorej bola verná ešte pár týždňov pred samotným pôrodom. 

Neprehliadnite: Najväčšie photoshopové prešľapy roku 2015: Niektoré celebritné zábery vás pobavia, iné šokujú!

Foto:
Instagram, Profimedia
Zdroj:
Glamourmagazine.co.uk, MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba