Erotická poviedka: Sex s dvoma mužmi som si predstavovala úplne inak...

Zo sexu s dvoma mužmi, bol nakoniec sex...

Sex s dvoma mužmi dopadol inak, ako som si to predstavovala...

Sex s dvoma mužmi dopadol inak, ako som si to predstavovala...

Zdroj: Profimeda

Sedem rokov ma pravdepodobne poznačilo. Adam na mne zanechal také stopy, z ktorých som sa spamätávala ešte roky potom. Rozišli sme sa kvôli naozaj nepríjemnej záležitosti, viac ako rodinný život mu učaroval alkohol, ale ničoho neľutujem, boli to krásne roky.

Ako to už ale býva, človek, ktorý je dlho vo vzťahu má pocit, ako keby bol utrhnutý z reťaze. Chce vyskúšať všetko, čo za sedem rokov zameškal, aj keď v skutočnosti nič nezameškal. Fáza tesne po rozchode bola divoká, nemohla som si zvyknúť na samotu. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Z nevinného koncoročného večierka sa vykľul najerotickejší zážitok môjho života

Po dvoch mesiacoch od rozchodu, som sa začala stretávať s Rišom. Spoznali sme sa na zoznamke, kde som bola varená pečená, len aby som sa necítila sama. Nič sme si nesľubovali, ale bolo nám spolu fajn. Bol úplný opak môjho bývalého a to ma na ňom priťahovalo. Rišo miluje adrenalín, dobré jedlo a tanec. Je profesionálny tanečník a je v tom dobrý, to na ňom obdivujem. Možno mi vyhovuje práve jeho flexibilita, v posteli to so mnou naozaj vie.

Omladla som o desať rokov

Pozval ma na tanečnú súťaž, kde účinkoval. Po akcii, ktorú síce nevyhral, ale získal druhé miesto, sme spolu išli na večierok. Všetci tanečníci a ich partnerky boli v dobrej nálade, miestami mi to začalo pripomínať študentskú zábavu, kde sú všetci bez zábran. Rišo ma zoznámil s víťazom súťaže, s ktorým sme si ihneď padli do oka. Alkohol tiekol potokom, tanečníčky sa bozkávali medzi sebou a ja som sa cítila, ako keby som znovu omladla o desať rokov. 

Prečítajte si: Najväčšie sexuálne objavy tohto roka: Niektorým nebudete veriť, z iných vám padne sánka!

Nemala som žiadne zábrany

Rišo ma v tanci chytil za ruku a odviedol do salóniku, ktorý sa nachádzal v zadnej miestnosti. Už po ceste tam, zo mňa začal zhadzovať oblečenie a ja som od vzrušenia ledva dýchala. Keď sme boli v tom najlepšom, otvorili sa dvere a Rišov kamarát, ktorý ho v súťaži porazil, tam stál len v nohaviciach. Začal ma bozkávať, zatiaľ čo bol Richard vo mne. No po chvíli sa to zvrhlo celé inak, ako som predpokladala. Vošla dnu jeho tanečná partnerka, ktorá bola aj jeho skutočnou priateľkou. Keď zbadala, že si to jej priateľ užíva na stole s neznámou ženou a Rišom, začala sa vyzliekať aj ona. Úprimne, v tej chvíli som sa cítila ako v inom svete, kde človek snáď nemá zábrany pred ničím. Bolo to divoké a nespútané, muži sa na nás pozerali. Zo sexu s dvoma mužmi bol nakoniec sex so ženou, ktorej partner nás pri tom pozoroval. 

Za príbeh ďakujeme Simone (34). Ak sa s nami chcete aj vy podeliť o nezabudnuteľný zážitok, napíšte váš príbeh na: redakcia@feminity.sk

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba