Spojte dlane a pozrite sa, či sa vám tieto dve čiary spoja. Ak áno, znamená to, že ste...

Ak sa teda chcete dozvedieť niečo viac, čo vás vo vašom partnerskom živote čaká, stačí si priložiť dlane k sebe a pozrieť sa na svoju čiaru manželstva.

Čiary na ruke vám prezradia viac, než by ste čakali. Aká je vaša čiara manželstva?

Čiary na ruke vám prezradia viac, než by ste čakali. Aká je vaša čiara manželstva?

Zdroj: Profimeda

Mali ste aj vy chuť navštíviť, len tak zo zvedavosti, veštca, alebo človeka, ktorý vám vie prečítať budúcnosť z rúk? Niektorí z nás sa radi vŕtajú v našej budúcnosti, polemizujú, či špekulujú. 

Ak sa teda chcete dozvedieť niečo viac, čo vás vo vašom partnerskom živote čaká, stačí si priložiť dlane k sebe a pozrieť sa na svoju čiaru manželstva. Je to úplne prvá čiara, ktorá sa nachádza pod vašimi prstami a každý ju môžeme mať umiestnenú inde. 

Prečítajte si: Ktorá črta tváre nás charakterizuje najviac? Jej silou budete naozaj prekvapení...

Priložte ruky a čítajte:

1.    Čiara manželstva je na každej ruke v rovnakej úrovni

Patríte k tým šťastlivcom, ktorí majú šťastie na partnera. Vyberáte si ho podľa správnych hodnôt a vďaka tomu ho aj vaša rodina bude akceptovať a prijme ho za nového člena. 
Keďže patríte k citlivým a nežným ľuďom, ktorí sa riadia zdravým rozumom, výber vášho partnera bude správny.

 

Mohlo by vás zaujímať: Skryté vlastnosti ľudí podľa znamenia horoskopu: Keď si ich začnete viac všímať, odhalíte, kto je najviac falošný

2.    Čiara manželstva na pravej ruke je vyššie, než tá na ľavej

Ste tvrdohlaví. To, čo si myslia ostatní, vám je viac menej ukradnuté a neriadite sa konvenciami a spoločenskými normami. Máte blízko k starším ľuďom a oni vás rešpektujú, preto je možné, že váš partner bude o niečo starší, než ste vy. Aj keď sa nezaujímate o to, čo si o vás druhí myslia, váš zmysel pre odhadnutie situácie, je naozaj ukážkový. 

3.    Čiara manželstva je na pravej ruke nižšie, než tá na ľavej

V tomto prípade máme pre vás jednu dobrú a jednu nie až tak dobrú správu. Tento typ znamená, že sa ničoho nebojíte, máte radi nepoznané veci a čo viac, patríte k naozaj atraktívnym ľuďom. No na druhej strane, niekedy môžete mať tendenciu byť agresívny. Je veľmi pravdepodobné, že vašim budúcim partnerom bude cudzinec, ktorého náhodne spoznáte. 

 

Ktorá čiara manželstva sa nachádza na vašich dlaniach?

Čiary sú v rovnakej úrovni
2763
Čiara na pravej ruke je vyššie
270
Čiara na pravej ruke je nižšie
120
Hlasovalo: 3153

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba