Príchody na Ples v opere 2016: Monika Hilmerová nastavila vysokú latku, prekvapením večera Richard Lintner s manželkou

Ples v opere pravidelne štartuje plesovú sezónu na Slovensku a ani 16.ročník nie je výnimkou. Sledujte s nami prvé zábery významných či prominentných hostí z červeného koberca tohto najprestížnejšieho plesu.

Ples v opere 2016 a príchody hostí po červenom koberci pred historickou budovou SND

Ples v opere 2016 a príchody hostí po červenom koberci pred historickou budovou SND

Zdroj: Ján Zemiar

Priestory historickej budovy Slovenského národného divadla v Bratislave sú už v plnej krásne pripravené na tohtoročný Ples v opere. Moderátorkou večera bude Vera Wisterová, ktorá podporuje vznik Centier včasnej intervencie na Slovensku. Práve o tejto dobrej myšlienke je tohtoročný dobročinný Ples v opere. Hlavnou hviezdou večera bude svetová hviezda hudobnej scény, Paul Young. Ten do hlavného mesta priletel už včera večer a dnes večer odštartuje 16.ročník dobročinného Plesu v opere tradičným úderom na gong. O hudobnú dramaturgiu sa stará známy hudobník a skladateľ, Oskar Rózsa. Vystúpiť by mala Katarína Knechtová či Jana Kirchner a ďalšie slovenské skupiny.

Po červenom koberci sa krátko pred dvadsiatou hodinou začali schádzať významní ľudia z oblasti kultúry i spoločneského života. Nenechali sme si ujsť ani známe tváre slovenskej smotánky a prinášame vám pohľad aspoň na niektoré z nich. Hlavnou témou celého večera je snívanie.

Michaela Kocianová a Bruno Ciberej

Milým prekvapením večera bola topmodelka z Elite Bratislava, Michaela Kocianová. Garde jej robil moderátor Bruno Ciberej. Michaela sa prvý raz zúčastnila Plesu v opere v roku 2013, kedy ste ju vybrali za kráľovnú plesu. Obháji po troch rokoch tento titul?

Matej Sajfa Cifra a Veronika Ostrihoňová

Ani moderátor Matej Sajfa Cifra si nenechal ujsť tento rok Ples v opere. So svojou partnerkou, redaktorkou spravodajstva, Veronikou Ostrihoňovou, sa spoločenských udalostí zúčastňujú často.

Roman Juraško a Diana Hágerová

Moderátor Roman Juraško a jeho kolegyňa, ktorá je zároveň aj jeho partnerkou, Diana Hágerová, žiaria láskou pri každej príležitosti. Vidieť ich preto na Plese v opere je naozaj príjemné. Pristane im to spolu.

Monika Hilmerová a Jaro Bekr

Herečka Monika Hilmerová vzbudila minulý rok svojou róbou a charizmou veľký úspech a tento rok to vyzerá na ešte lepší. Po boku tanečníka Jara Bekra vyzerala opäť raz nádherne.

Adela Banášová a Peter Modrovský

Jedna z najlepších slovenských moderátoriek, Adela Banášová stavila na červenú, čím sa od prítomných dám odlíšila. Po červenom koberci kráčala s dlhoročným priateľom, tanečníkom Petrom Modrovským.

Andrea Heringhová a Boris Kollár

Podnikateľ a jeden z najštedrejších ľudí, ktorý pomáha charite, Boris Kollár, si už niekoľko rokov nenechá tento prestížny ples ujsť. Spoločnosť mu aj tentokrát robila partnerka a matka dvoch jeho detí, Andrea Heringhová

Gabriela Drobová a Karol Ruman

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová a biznismen Karol Ruman patria k stáliciam plesu. Gabriela tentokrát zvolila svetlú róbu a urobila dobre. Tento krok jej vyšiel. 

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka

Bývalá moderátorka Lucia Hablovičová prišla na ples už tradične s módnym návrhárom Borisom Hanečkom. Šaty, ktoré má na sebe sú tak s najväčšou pravdepodobnosťou z jeho dielne.

Richard Lintner s manželkou Dankou

Prvýkrát na Plese v opere sa objavil športovec Richard Lintner s manželkou Dankou. Dvojica pre televíziu Markíza priznala, že si tento večer budú užívať najviac, ako sa len bude dať a veľmi sa im to zatiaľ páči.

Vladimír Kobielsky s manželkou Alenou 

Herec Vladimír Kobielsky s manželkou Alenou takto kráčali k bráne Slovenského národného divadla. Aj oni prijali pozvanie na túto prestížnu spoločenskú a kultúrnu udalosť, kde sa, okrem iného, stretnú aj s kolegami z brandže.

Lukáš Latinák s manželkou Annou 

Na prestížny Ples v opere zavítal aj herec a komik, Lukáš Latinák s manželkou. Krásna fialová farba róby jeho manželke pristala.

Beáta Danglová a Dano Dangl

Režisér, scenárista a herec Dano Dangl si so svojou manželkou Beátou nenechali ujsť ani tento rok Ples v opere. Dokonale zladená dvojica. Jeho manželka sa minulý rok prebojovala so svojou róbou do prvej trojky.

Svätopluk Malachovský s manželkou Ľubicou

Herec, komik a tiež operný spevák Svätopluk Malachovský a jeho manželka Ľubica, ktorá stavila na elegantnú čiernu róbu, kopírujúcu jej siluetu. 

Kto má na základe prvého dojmu podľa vás najväčšie šance stať sa kráľovnou plesu?

Michaela Kocianová
157
Veronika Ostrihoňová
23
Diana Hágerová
51
Monika Hilmerová
1458
Adela Banášová
52
Andrea Heringhová
236
Gabriela Drobová
17
Lucia Hablovičová
306
Danka Lintnerová
44
Alena Kobielska
33
Anna Latináková
30
Beáta Danglová
48
Ľubica Malachovská Čekovská
60
Hlasovalo: 2515

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba