Móda zo Zlatých Glóbusov: Hviezdy si tentokrát dali záležať, pozrite si každý jeden look z červeného koberca!

V Hollywoode sa opäť rozdávali ceny. A tentokrát jedny z tých najdôležitješích! Pozrite si, ako sa na Zlaté glóbusy vymódili známe tváre.

Ktorá hviezda sa vám páčila najviac?

Ktorá hviezda sa vám páčila najviac?

Zdroj: Foto: Sita

Udalosť, ktorú sleduje celý svet. To sú Zlaté Glóbusy, ktoré sa už každoročne spájajú s tými najznámejšími hollywoodskymi hviezdami. A tie nechýbali samozrejme ani 73.ročníku, ktorý sa konal v nedeľu v noci v slnečnom L.A.. A tak, ako to býva už rokmi, aj na tohtoročný galavečer mali vybookované miesta všetky áčkove celebrity. A tie sa s hollywoodskym úsmevom číslo päť už dve hodiny pred začatím hlavného programu promenádovali po červenom koberci a veselo rozdávali informácie o tom, kto ich na tento významný večer chystal. Tentokrát sme sa však rozhodli nehodnotiť ich stylingy, názor nech si vytvorí každý sám. Len vám stručne zrekapitulujeme, na aké trendy sa rozhodli naše obdivované hviezdy staviť tentokrát.

Čierna elegancia

To, že na koberci nechýbali čierne looky, nie je žiadnym prekvapením. Nesmrteľná klasika, čisté línie a elegancia, ktorú nositeľky čiernej v noci predviedli, boli síce stávkou na istotu, ale rozhodne nenudili. Dámy ako Emilia Clarke, Helen Mirren a dokonca aj Lady Gaga zahviezdili aj týchto jednoduchých, ale veľmi účelných stylingoch.

Päťdesiat odtieňov červenej aj modrej

Za rovnakú klasiku možno považovať aj červenú farbu, ktorá sa na róbach známych hviezd vyskytovala najčastejšie. Od mrkvovej, po krvavo červenú až vínovo bordovú... Tento večer jednoznačne patril všetkým odtieňom červenej


Ale aj modrej. A to prevažne v tmavších odtieňoch doplenenej metalickými odleskami. Aj kyprejšie hviezdy sa rozhodli staviť na kráľovskejšie farby ako je čierna a urobili veľmi dobre. A zároveň tak ukázali, že táto farba pasuje jednoznačne ku každému typu pokožky či farbe vlasov. Takže ak aj vás čaká nejaká významná udalosť, nebojte sa ísť do modrej rovnako, ako tieto herečky. 

Prečítajte si: Outfity hviezd z Peopleˈs Choice Awards: Kto zabodoval a kto pohorel na plnej čiare?

Metalické odlesky

Súboj medzi zlatou a striebornou sa konal aj tento rok. Hviezdy veľmi rady siahajú práve po kovových farbách a tie na niektorých z nich doslova žiaria. Ukážkovým príkladom je čerstvo zasnúbená modelka Rosie Huntington-Whiteley, ktorá večer zabodovala odetá do zlatých tónov aj herečka Brie Larson, ktorej zlatý look dokonalo pasoval k cene, ktorú si v noci odnášala.

Nezaostávala však za nimi ani ďalšia modelka, Heidi Klum, ktorá narozdiel Rosie stavila na chladnejšie tóny, ale žiarila rovnako.

Éterické krásky

Mladšie hollywoodske objavy sa ukázali v éterických róbach, ktoré dokonalo pasovali k ich osobnostiam. Žiadnym veľkým prekvapením nie je, že herečka Alicia Vikander, ktorá je označovaná za novú IT Girl roka, patrila medzi najpôvabnejšie hviezdy večera. A stačili jej na to pomerne jednoduché biele šaty z dielne módneho domu Louis Vuitton. Opäť tá toľko ospevovaná jednoduchosť...

FEMINITY FAVORIT

No ak by sme si mali vybrať favoritku večera, je ňou jednoznačne latino diva Jennifer Lopez, ktorá mnohým vyrazila dych v žltej couture róbe od čoraz populárnejšieho dizajnéra Giambattistu Valli. Čerešničkou na torte jej stylingu bol bordový rúž a noblesné doplnky, ktoré z Jenn urobili jednoznačne hviezdu večera. 

POZRITE SI BOHATÚ FOTOGALÉRIU Z ČERVENÉHO KOBERCA A VYBERTE SI SVOJHO FAVORITA AJ VY!

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba