Krásna Kurková sa ukázala v spoločnosti len necelé tri mesiace po pôrode. Pozrite na tú postavu!

Česká modelka šokovala svojou postavou na nedávnej spoločenskej akcii. Svoje dokonalé telo má späť.

Modelka rodila pred pár mesiacmi a už je späť vo forme, ZDROJ: Foto: Profimedia

Modelka rodila pred pár mesiacmi a už je späť vo forme, ZDROJ: Foto: Profimedia

Zdroj: Foto: Profimedia

Ako sa jej to podarilo?

Dvojnásobná mamička už roky patrí medzi najkrajšie ženy planéty a jej postavu jej môže tíško závidieť nejedna z nás.  A to sa ešte pred pár mesiacmi hrdo pýšila tehotenským bruškom. Tridsaťjeden ročná rodáčka z Děčína, bývalý anjelik Victoriaˈs Secret, si tehotenstvo užívala plný dúškami a aj v pokročilom štádiu nevynechala žiadnu spoločenskú udalosť. „Porodiť je pre mňa tá najneuveriteľnejšia vec, akú žena môže urobiť, neexistuje žiadny úspech, ktorým by sa ten moment, bláznivý moment, kedy si poviete 'Urobila som to!' dal opísať. Je to neuveriteľné, je to vyčerpávajúce, je to šialené, čím si prejdeme a čo nás ako ženy zmení,“ prezradila Karolína tesne pre pôrodom známemu  módnemu portálu určenému práve tehotným ženám a mamičkám. 

Prečítajte si: Česká topmodelka, známejšia v zahraničí ako doma, ukázala bruško: Wow, to je ale sexi mamina!

A neodkladné povinnosti na ňu čakali aj po pôrode druhého syna, Noaha, ktorý prišiel na svet začiatkom novembra minulého roka. Takže len necelé tri mesiace po pôrode sa Karolína predvádza v top forme a všetkých zaujíma len jedno, ako sa jej to podarilo

No napriek tomu, že modelka žijúca v New Yorku momentálne lieta z jednej akcie na druhú, nezabúda ani na svojich drobcov, ktorými sa hrdo pýši aj na sociálnych sieťach. A materstvo Karolíne naozaj svedčí. Veď uznajte sami. 


Nie je jediná

Karolína však nie je jediná modelka, ktorá krátko po pôrode „šokovala“ dokonalou figúrou. Ak je vaším živobytím vaša postava, tak niektoré hviezdy jednoducho nemajú na výber. Aj také modelky ako Doutzen Kroes, Lily Aldridge, Bianca Balti či Adrina Lima sa len pár týždňov od pôrodu opäť pýšili dokonalými postavičkami.  

 

Foto:
Profimedia, Instagram.com/karolinakurkova, biancabalti
Zdroj:
rv, nineinthemirror.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba