TWiiNSKY sa na svoj veľký deň poctivo pripravujú: V takýchto róbach by zabodovali aj na červenom koberci!

Slovenské spevácke duo sa umelecky činí nielen u nás na Slovensku, ale i v zahraničí. Okrem toho, že sú Veronika a Daniela talentované speváčky, ukázali sa aj v pozícii elegantných dív. Čo poviete na tieto plesové kreácie vy?

Krásne TWiiNSKY sa takto chystajú na svoj veľký deň
Krásne TWiiNSKY sa takto chystajú na svoj veľký deň

Plesová sezóna sa našťastie ešte len začala, takže sa môžeme tešiť na krásne ženy a noblesné róby. 

Plesuje sa nielen u nás, ale i u našich českých bratov a na najväčšiu plesvú udalosť v Čechách sa pripravujú aj krásne TWiiNSKY. Veronika Krupa Nízlová a Daniela Nízlová sa pochválili výberom šiat na Česko-Slovenský ples a treba uznať, že trafili do čierneho. 

 

Ein von TWiiNS (@twiinsmusic) gepostetes Foto am

Niekoľko akcií už tento rok za sebou speváčky majú a výber róby nikdy nenechávajú na náhodu. Daniela sa prednedávnom predviedla aj v takomto rafinovanom modeli. 

Nenechajte si ujsť: Vždy tip top nastajlované Twiinsky ako ich nepoznáte: Ako vyzerajú úplne bez mejkapu?

 

Ein von TWiiNS (@twiinsmusic) gepostetes Foto am

Ďalšou kráskou, ktorá je už súčasťou plesov v Čechách, je slovenská modelka Andrea Verešová. Na honosných večeroch sa zúčastňuje často a vždy dokonale upravená. Jej róby častokrát patria k tým najzaujímavejším, k čomu jej napomáhajú nielen špičkoví módni návrhári, ale i jej dokonalá vizáž. 

Pozrite si: Známe Slovenky opäť ukázali, že majú štýl v krvi: Andrea Verešová vo vyzývavých mini a ďalšie...

Slovenská plesová sezóna je tiež v plnom prúde. Niektoré slovenské krásky sa na takýchto akciách nielen zabávajú, ale i pracujú. V takejto róbe odmoderovala prednedávnom ples v Piešťanoch, krásna Barbora Rakovská.  

Pozrite si: Účesy z Plesu v opere: Aké vlasové stylingy dominovali tohtoročnému plesu?

Elegantné, zmyselné a jednoduché. Aj také vedia byť Slovenky, keď ide o plesy a bály. Jeden taký má za sebou aj Barbara Heribanová a treba uznať, že táto kreácia z dielne Marcela Holubca, sa naozaj vydarila. Barbora pôsobí ako éterická kráľovná z rozprávky. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba