Erotická poviedka: Splnila som priateľovi jeho sexuálny sen. Náš vzťah to posunulo do inej dimenzie...

Ja som sa len utvrdila v tom, že ak má muž pocit slobody a zdravý sexuálny život, nemá potrebu hľadať zábavu v cudzích posteliach...

Fantázia sa stala skutočnosťou...

Fantázia sa stala skutočnosťou...

Zdroj: Profimeda

Nedávala som veľké šance vzťahom cez zoznamku, no ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy a mne to vyšlo.  S Marekom sme spolu už viac než dva roky a po všetkých stránkach nám to zatiaľ funguje. Naši známi nám hovoria, že nám to klape vďaka tomu, že spolu nebývame. Myslím si, že na tom niečo bude, vzťah takto nemá šancu upadnúť do rutiny a chýbame si stále tak, ako to bolo nazačiatku. 

Plánovala som to v predstihu 

Mne sa momentálne do spoločného sťahovania nechce, mám dcéru z predchádzajúceho manželstva, takže žiadne biologické hodiny zatiaľ nehrozia. S priateľom sme spolu tak často, ako to ide a keďže je malá trikrát do týždňa s jej otcom, mám pre seba možno viac času, než ostatné matky. 
Marek je odo mňa o tri roky mladší, no na jeho správaní sa to neprejavuje. Vždy sme sa vedeli  o všetkom otvorene porozprávať. Naše plány a sny sme vždy spolu rozoberali a to platí aj o sexe a našich fantáziách. Tento rok som k jeho tridsiatim narodeninám chcela pripraviť niečo naozaj špeciálne, niečo, na čo budeme celý život spomínať. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Táto vecička sa stala našou najobľúbenejšou sexuálnou hračkou...

Cez môjho brata, o ktorom som vedela, že takéto kontakty isto mať bude, som objednala dvojičky. Moja požiadavka boli mladé a krásne dievčatá, ktoré presne zodpovedajú jeho vkusu. Brunetky, postava krv a mlieko. Plánovala som to ešte mesiac pred narodeninami, aby sme mali dosť času vyriešiť všetky detaily. Nebolo vôbec jednoduché splniť všetko, čo som požadovala, no nakoniec to vyšlo. Vedela som, že môj priateľ túži po sexe v trojke, no ja som to vylepšila na tri ženy v jeho posteli. 

Boli profesionálky 

Moje sebavedomie je zdravé, takže som nemala najmenší problém sa na jednu noc podeliť o Mareka s dvoma cudzími ženami, skôr som sa na to tešila, ako na niečo dobrodružné, šialené a vzrušujúce. Keď prišiel deň ´D´, môjmu priateľovi som načrtla, že k nám príde návšteva ktorá sa mu bude určite páčiť. Keď dvojičky prišli, otvorila som dvere ja. Vedeli, že nemajú nič hovoriť, taká bola dohoda. 

Prečítajte si: Erotická poviedka: Sex s dvoma mužmi som si predstavovala úplne inak...

Boli naozaj krásne, presne také, aké som si pre nás, no najmä pre Mareka predstavovala. Začali sa vyzliekať a predviedli ten najkrajší erotický tanec, aký som kedy videla. Keď sme sa spoločne presunuli do spálne, Marek sa chcel len pozerať. Nemal potrebu sa zúčastňovať, no chcel, aby som sa pridala ja. Bolo vidieť, že dvojičky boli profesionálky. Mareka sa dotýkali len toľko, koľko povolil on a koľko som povolila ja. Všetky jeho predstavy plnili jednu po druhej. Pri odchode nechali pri dverách svoje telefónne čísla, pre prípad, že by sme si to všetci chceli zopakovať. Nikdy by som nečakala takúto reakciu od chlapa, ktorý mal oficiálne povolenie pre sex s inou ženou. Ja som sa len utvrdila v tom, že ak má muž pocit slobody a zdravý sexuálny život, nemá potrebu hľadať zábavu v cudzích posteliach. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba