Inšpiratívne outfity do práce podľa tejto módnej ikony: Sako, vesta či košeľa to vždy zachránia

Módna ikona Marissa Webb s kórejskými koreňmi, ktorá je s fashion biznisom doslova spätá pupočnou šnúrou. Jej šatník stojí za pozornosť, sledujte!

Módna dizajnérka a ikona Marissa Webb kombinuje formálny štýl s tým ležérnym a výsledok je TOP

Módna dizajnérka a ikona Marissa Webb kombinuje formálny štýl s tým ležérnym a výsledok je TOP

Zdroj: Instagram.com/marissaweb, marissawebb.com

Marissa Webb nie je v našich končinách veľmi známa, ale tí, ktorí poznajú značku Banana Republic určite vedia, že vďaka jej kreativite povzniesla túto značku na vyššiu úroveň. Marissa je totiž kreatívnou riaditeľkou a svoje desaťročné skúsenosti pôsobenia v módnom dome J.Crew naplno zúžitkovala.

Marissa Webb butik v New Yorku

Zatiaľ čo niektorí ľudia chcú všetko a hneď, Marissa išla na to postupne a urobila dobre. Najskôr načerpala skúsenosti a v praxi okúsila, ako to chodí v naozaj svetových módnych domoch. Neskôr zatúžila po vlastnej značke a jej sen sa stal skutočnosťou.

Inšpirujte sa touto kráskou: Oblečte sa ako ruská ikona Elena Perminova: Sledujte jej štýl a nebudete ľutovať!

 

Butik Marissa Webb nájdete v New Yorku, ale rovnako spustila aj e-shop. Jednotlivé kúsky sú väčšinou nadčasové a v kolekcii vždy objavíte zaujímavé kabáty, saká či šaty. Prevažuje nadčasový štýl, no ležérne kúsky nie sú výnimkou.

Čítajte: Dark Romance: Zvádzajte nesmrteľnou klasikou, ktorej nikto neodolá!

Ak ich správne skombinujete, dosiahnete neformálny štýl, ktorý môžete nosiť pokojne do práce. Má to šmrnc a zároveň aj štýl. Presne tak ako Marissa.

Ikona Instagramu, ktorej štýl je odrazom toho, čo tvorí

Netrvalo dlho a Marissa ovládla aj svet Instagramu. Marissa tam má vlastný účet, ale aj účet svojho butiku. Fanúšikovia jej štýlu tak môžu pravidelne sledovať nielen jej outfity, ale aj dianie zo zákulisia jej tvorby. Marissa zverejňuje tiež zábery z módnej prehliadky, ale aj náčrty, ktoré predchádzajú vzniku samotnej kolekcie. O to viac je zaujímavejšie sledovať jej štýl, veď posúďte sami.

Neprehliadnite: Jedna z najlepšie oblečených žien: Niekoľko stylingových inšpirácií, ktoré sa vám dennodenne zídu!

Foto:
Instagram.com/marissaweb, marissawebb.com
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba