Sexi Ester Berdych Sátorová na nepoznanie! Modelka zmenila imidž, v tomto by ju spoznal málokto

Modelka, ktorá pravidelne provokuje svojimi sexi lookmi či fotografiami, si nedávno vyšla do spoločnosti v outfite, v ktorom by ste ju možno ani nespoznali.

Hlboký výstrih a sexi mini - takéto looky predvádza Ester najčastejšie

Hlboký výstrih a sexi mini - takéto looky predvádza Ester najčastejšie

Zdroj: Foto: Instagram.com/esterberdychsatorova

„Iná“ Ester

Manželka českého tenistu Tomáša Berdycha patrí medzi ostro sledované tváre domácej scény, nechýba na mnohých významných akciách a v spoločnosti sa ukazuje vždy v tip-top lookoch. Inak tomu nebolo ani pred týždňom na otvorení nového butiku na Pařížskej ulici v Prahe, kde Ester dorazila aj so svojim manželom. Ak by ste však tipovali, že opäť ukáže v sexi mini a s poriadne hlbokým výstrihom, prerátali by ste sa. Modelka prišla zahalená od hlavy po päty. A aj napriek tomu pútala pozornosť, na ktorú je zvyknutá.

Prečítajte si: Jeden z najsledovanejších českých párov: Takto si známy športovec hýčka svoju polovičku

Vyzná sa

Dvadsaťtriročná Ester sa môže okrem závideniahodnej postavičky pochváliť aj vkusom, ktorý jej rovnako ukážkový. Modelka vďaka svojej profesii vie, čo sa nosí a jej kreácie sú vždy postavené na najtrendovejších kúskoch a zároveň aj na tých najluxusnejších. A provokatívnych. Zdá sa však, že rodáčka zo Zlína sa rozhodla ukazovať aj v inom svetle, čo jej však na šarme ani kráse neuberá. A svojim posledným lookom dokázala, že to s módou naozaj vie.

Mohlo by vás zaujímať: České krásky kráľovnami Plesu v opere: Krainová ako princezná, manželka známeho herca vyrazila všetkým dych

Foto:
Profimedia, BB Media, Instagram.com/esterberdychsatorova
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba