Erotické poviedky: Zamestnala som sa ako striptérka, môj sexuálny život sa zmenil o 180 stupňov...

Dana nikdy nemala problém s nahotou, bavil ju aj sex a provokácia. Rozhodla sa preto, že svoje zručnosti zúročí v praxi.

Vďaka svojej novej profesii sa Dana dostala na celkom novú úroveň..., ZDROJ: Profimedia

Vďaka svojej novej profesii sa Dana dostala na celkom novú úroveň..., ZDROJ: Profimedia

Zdroj: Profimedia

„Keď mi kamoš dal ponuku, či by som nešla tancovať do pánskeho klubu, najprv som ostala zarazená. No postupne som sa viac a viac rozhodovala ´pre´ túto možnosť,“ začína svoje rozprávanie Dana, ktorá vyštudovala sociálnu prácu, ale len kvôli rodičom a titulu, ktorý podľa nich musí mať každý normálny človek. Dane nerobilo problém nabifľovať sa haldy učiva. Horšie to bolo s dochádzkou. Tejto blondínke sa nikdy nechcelo chodiť do školy. Bola príliš rozlietaná a príliš milovala život na to, aby ho premárnila za katedrou nad poznámkami. 

„Mala som aké také skúsenosti s tancom, kedysi ma naši dali na ľudovky. Šlo mi to dobre, dovolím si tvrdiť,“ hovorí Dana, ktorá vďaka ukážkovej figúre nemala s nahotou či vyzliekaním absolútne žiaden problém. Dokonca ju podľa jej vlastných slov neskutočne bavilo sledovať reakcie chlapov sediacich za barom. „Kolegyne ma naučili tie najlepšie ťahy a triky. Pred vystúpením som sa vždy celá naolejovala, stiahla si ramienka na podprsenke na maximum, aby mi prsia stáli v pozore. Natiahla som si podväzkový pás, sieťované pančušky a vlasy natočila, aby pôsobili luxusne.“ 

Počas tanca jej vyslúžilé kolegyne presne nadiktovali, čo na chlapov zaberá. Natriasanie zadkom, prechádzanie prstom po nohách a jemné, ťahavé pohyby trupom. „Často som si pri tanci hladkala aj bradavky, aby mi pekne stáli. Oblečenie som zo seba zhadzovala naozaj len veľmi pomaly, aby som prenechala čo najviac na mužskú fantáziu,“ vysvetľuje modrooká kráska s prenikavým pohľadom. Najviac jej vraj dokázalo dvihnúť náladu aj ego, keď muži od vzrušenia tajili dych. 

„Všetky tieto triky a taktiky, som samozrejme, testovala aj na mojom chlapovi doma. Nehovorím, že som pred ním tancovala každý boží deň, no nenechala som si ujsť sobotňajšie rána a vylepšila tak svojmu chlapovi erekciu. Bol potom ešte viac nadržaný a tvrdý, z čoho vyplývalo, že aj náš sex bol fantastický. Neustále mi odvtedy pripomína, aká som krásna, vzrušujúca a okúzľujúca. Uvedomujem si to, preto všetko, do čoho sa v sexe pustím, dopadne na jednotku,“ uzatvára blond tanečnica.

Za príbeh ďakujeme čitateľke Dane.

Foto:
Profimediaero
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba