Aké typy mužov sa páčia súčasným tridsiatničkam? Zisťovali sme od žien konkrétne výpovede

My ženy sme naozaj nevyspytateľné. Čo lahodí oku a duši jednej, nemusí zaručene tej druhej. A keď ide o vkus na mužov, možnosti sú neobmedzené...

My ženy sme naozaj nevyspytateľné. Čo lahodí oku a duši jednej, nemusí zaručene tej druhej

My ženy sme naozaj nevyspytateľné. Čo lahodí oku a duši jednej, nemusí zaručene tej druhej

Zdroj: Profimedia

„Keď som mala niečo po dvadsiatke, priťahovali ma starší muži. Paradoxne, dnes, keď mám niečo po tridsiatke, priťahujú ma, ako sa hovorí, mladé uchá... Neviem to vysvetliť, ale mám pocit, že sa pri nich sama cítim mladšie, živšie. Keďže som si doteraz nezaložila rodinu a mojím svetom je v podstate len práca, som vďačná za rozptýlenie, ktoré mi prinesú. A nemyslím tým len sexuálnu stránku, ale mnoho ďalších vecí, ktorým obohacujú môj život. Povedala by som, že je to prospešné pre obe strany,“ priznáva s úsmevom na tvári Katka (33). 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy odpovedali na sexuálne otázky od mužov: Našli ste sa aspoň v jednej z ich odpovedí?

Iný názor na vec má zase naša čitateľka Andrea (31): „Lákajú ma muži starší aj o 10-15 rokov. Stále viac sa utvrdzujem v tom, že sú to vyzreté, rozhľadené bytosti, ktoré majú už čo to za sebou, najmä nie sú žiarlivé, väčšinou aj finančne zabezpečené a presne vedia čím zapôsobiť na ženu. S takýmito mužmi je život jednoduchší, žiadna dráma, a to mi vyhovuje.“

Poďme ale na inú nôtu... Čo tak výzor? Ako vyzerajú muži, do ktorých sa tridsiatničky zahladia na prvý pohľad? „Čo sa týka mňa, bola som dosť ovplyvnená výchovou, na základe ktorej mi bolo vštepované, že si nemám vyberať mužov, ktorí dobre vyzerajú alebo voňajú najluxusnejšími vôňami, ale predovšetkým takých, s ktorými si v živote pomôžem. Toto mi ostalo, aj keď mám už po tridsiatke. Rozhodujúci nie je výzor, ale či sa vie muž obracať, a je jedno či v dielni, či dokonca v kuchyni. Chlap, ktorý sa vyzná je na nezaplatenie,“ prezrádza čitateľka Nina (32). 

Čítajte tiež: 5 kurióznych predstáv, na ktoré muži myslia počas masturbácie: Tu je malá ochutnávka z ich súkromia!

„Nejako si nemôžem zvyknúť na dnešnú dobu a jej novodobý fenomén, mužov, ktorí skôr pripomínajú mužov, pretože sa o seba starajú pomaly lepšie a dôslednejšie než my ženy. Ja som zástankyňa toho názoru, že chlap má byť jednoducho chlapom so všetkým, čo k tomu patrí. Irituje ma, keď muž trávi v pred zrkadlom pomaly viac času než ja a som to ja, kto musí na neho vyčakávať. Mám pocit akoby sa roly vymenili. Takíto chlapi mi skutočne nič nehovoria,“ vyjadruje svoj názor Tatiana (30). 

„Mne sa páčia muži, ktorí sa o seba starajú. Nehovorím, nie prehnane, ale tak normálne. Dokonca mi nevadí ani strnisko, ale len jemné, žiadna dlhá brada typu dedo Mráz. Mám rady, keď ho rozpoznám aj podľa parfému a jednoznačne sexi sú výrazné lícne kosti. V kombinácii s jemným strniskom na brade, sa pri pohľade na takýchto chlapov priam roztápam,“ popisuje o niečo detailnejšie Sofia (31). 

Neprehliadnite: Prečo dnes nebalia muži ženy, ale naopak? (Ne)Budete prekvapení, čo za tým je!

Nuž čo dodať? Aký typ je milé tridsiatničky ten váš? Podeľte sa o to s nami v diskusii. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba