Erotické poviedky: Šli sme na swingers party, no to, kto nám otvoril, mi vyrazilo dych...

Iveta nikdy nebola na prekvapenia...

Sex s viacerými pármi otvára nové obzory..., ZDROJ: Profimedia

Sex s viacerými pármi otvára nové obzory..., ZDROJ: Profimedia

Zdroj: Profimedia

S manželom sme sa dohodli, že si vylepšíme naše manželské skóre. Po vzájomnej dohode sme si dohodli termín na swingers. Ten sa nezadržateľne blížil a ja som sa snažila svoj výzor vylepšiť na maximum, čerstvá nová blond farba čierne koktejlky mali zaručiť môj úspech. V deň D som si dopriala na raňajky kapučíno a vyrazili sme z Bratislavy do malej dedinky, z ktorej pochádzam. Počas cesty som púšťala evergreeny a všetko šlo ako po masle.

Všetko bolo ok, až kým sme neprišli na spomínanú party. To, že nám však otvoril dvere môj exmanžel, zarazilo nielen mňa, ale aj môjho manžela. Nezmohla som sa na slovo, no ako som si predsavzala, pokračovali sme dovnútra. Manžel po najprv namäkko, nechápal, že sa nechal presvedčiť, no nakoniec, keď zistil, koľko je tam krásnych báb, bol celkom rád, že šiel.

Cítila som sa celkom inak. Ako samica. Silná, atraktívna, rozhodná a sexi ako nikdy predtým. Patrične som to dávala najavo aj chlapom, ktorí zo mňa, priznám sa, šaleli. Podľa mňa cítili, že niekomu patrím, no neverili, že niekto by sa dokázal správať s obrúčkou na ruke až takto odviazane. A to ich rajcovalo na maximum.

Nakoniec som si ako prvého pána na holenie vybrala môjho ex. Bozkával mi krk, veľkými rukami prechádzal po mojej tvári a hladkal mi zadok. Bola som neskutočne mokrá. Strašne som chcela, aby si ma vzal tak ako kedysi. Nikdy nebol excelentný milenec, no pripisovala som to tomu, že mas zo mňa po rokoch stres. Vyšportovaný hrudník, vypracované ruky a svalnaté telo ma privádzali do vytrženia. Keď si dal dolu trenky, vedela som, že toto číslo bude stáť za to.

Vybalil na mňa také ťahy, na ktoré sa žiaden z mojich predošlých milencov ani nechytal. Neverila som, že to, čo spolu robíme, je naozaj skutočné. V ten večer som si vybrala ešte dvoch, no ani jeden z nich sa nechytal na môjho expartnera. Viem, že súčasnému to nevadilo, počas večera som ho zhliadla s ďalšími tromi. Ale úprimne? Na tento večer budem ešte dlho spomínať. 

Za príbeh ďakujeme čitateľke Ivete. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba