Hviezdne krásky vylepšené plastikami: Tipnite si, čo si tieto známe tváre nechali upraviť

Nemajú ani tridsať a v niektorých prípadoch ani dvadsať, no svoj vzhľad si už niekoľkokrát dali upraviť.

Aj modelka Bella Hadid a speváčka Rihanna svoj vzhľad niekoľkokrát vylepšili

Aj modelka Bella Hadid a speváčka Rihanna svoj vzhľad niekoľkokrát vylepšili

Zdroj: Foto: Sita

Rihanna

Rodáčka z Barbadosu už niekoľkokrát získala titul najsexi ženy a jej vzhľad je inšpiráciou pre mnohé ženy po celom svete. No ani Rihanna nemôže tvrdiť, že jej výzor je darom od Boha. K „dokonalosti“ jej dopomohli šikovné ručičky plastického chirurga, ktorý jej upravil nos a zväčšil prsia. 

Kaley Cuoco

Hviezda seriálu Teória veľkého tresku, Kaley Cuoco, si tiež ľahla pod nôž dvakrát. A za rovnakým účelom. Vylepšiť si nechala nos a hrudník, ktorý teraz hrdo vystavuje pri každej príležitosti.

Prečítajte si: Preplastikovaná „dvojička“ je už za vodou: Módna ikona sa vydala za obrieho finančníka!

 

Bella Hadid

Bella Hadid je momentálne jednou z najžiadanejších modeliek súčasnosti. Či sa dostala na vrchol vďaka menu alebo kráse jej síce otázne, ale čo je jasné, že si ku kráse dopomohla. Len devätnásťročná modelka si pred pár rokmi dala upraviť nos a zväčšiť pery. 

Megan Fox

Je sexi, obdivovaná a tiež vylepšená. Megan Fox je v porovnaní s fotkami z minulosti úplne iným človekom. Hollywoodska hviezda má za sebou údajne hneď niekoľko operácií – lícne kosti, zväčšenie pier, úprava nosu aj brady...  

Kylie Jenner

Najmladšia Kardashianka-Jennerka sa dennodenne bije do pŕs, že je prirodzená. No premena, ktorou si prešla za tri roky, sa nedá prehliadnuť. Pri pohľade na fotografie je jasné, že aj Kylie Jenner, rovnako ako jej sestry, prepadla plastickým operáciám a potrebe stále niečo „vylepšovať.“

Mohlo by vás zaujímať: Takto sa rokmi (a plastikami) menili slávne Kardashianky: Úžasné videá ukazujú, čo všetko majú "urobené"!

Foto:
SITA, Profimedia
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba