Známe milionárske deti sa ako jedny z mála vyhýbajú škandálom: Mladík v strede najnovšie prekvapuje

Aj napriek tomu, že trojica výnimočne krásnych detí patrí k milionárskej časti populácie, zatiaľ sa zdá, že ich to príliš nepokazilo...

Anwar Hadid je novou modelingovou hviezdou. Ako sa vám páči?

Anwar Hadid je novou modelingovou hviezdou. Ako sa vám páči?

Zdroj: SITA

Mená modeliek Gigi Hadid a Bella Hadid, už začínajú byť notoricky známe všetkým, ktorí sa len trochu zaujímajú o módny svet. Najmä mladučká Gigi momentálne žne úspechy a je vychytenou modelkou pre mnohé luxusné značky. V tejto rodine evidentne nechýbajú „gény krásy“, pretože najnovšou modelingovou hviezdou je brat modeliek, Anwar Hadid. 

Mohlo by vás zaujímať: Vojna predností: Hviezdy opäť poodhalili ich sexi stránku, wow, to je pohľad!

„Rodinka úžasných“ Gigi Hadid, Anwar Hadid, Yolanda Foster a Bella Hadid

Hrdá matka

Niet sa čomu čudovať. Rodičmi modelingových hviezd sú  Yolanda Foster a Mohamed Hadid, ktorí sa naozaj veľkí „sympaťáci“. Najmä Yolanda je na svojho syna momentálne veľmi hrdá a z jeho úspechov sa teší, tak ako každá správna matka. 

Prečítajte si: Prominentné sestry patria v Hollywoode k najžiadanejším: Nehovoríme však o Kardashiankách!

Škola je vo hviezdach

Aj napriek tomu, že trojica výnimočne krásnych detí patrí k milionárskej časti populácie, zatiaľ sa zdá, že ich to príliš nepokazilo. Ani krásna Gigi, ani Bella, či mladučký Anwar, za sebou nemajú žiadne škandály a svoje remeslo reprezentujú na top úrovni. Na druhej strane, ani jedna zo sestier nedokončila štúdium na vysokej škole, práve kvôli modelingovým príležitostiam. Uvidíme, či sa najmladší člen rodiny vymkne tomuto pravidlu. 

Foto:
instagram.com/anwarhadid/
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba