Účesy hviezd z Oscarov: Tieto jednoduché i hravé stylingy musíte vyskúšať aj vy!

Nielen róby boli pod drobnohľadom počas oscarovej noci. Rovnako tak aj hairstylingy, pre ktoré sa obdivované hviezdy rozhodli tentokrát. Ktorý vás zaujal najviac?

Trendy v hairstylingu, ktoré ovládli červený koberec

Trendy v hairstylingu, ktoré ovládli červený koberec

Zdroj: Foto: SITA, Profimedia

Zlatá stredná cesta

Pravidlo, ktorým sa riadila viac ako väčšina prítomných dám. Hviezda večera, Alicia Vikander, povýšila polovičný vrkoč na novú úroveň. Napadlo by vás niečo takéto zvoliť práve na Oscarov. Možno nie, ale napodiv to zafungovalo. 

Prečítajte si: Celebrity nedávno zmenili imidž: Blake Lively je po novom ryšavka, zo známeho sexsymbolu sivá myška!

Vlasy rozdelené na stred, jemne zvlnené a začesané za uši. To sme mohli vidieť na Julianne Moore, ktorá svoju ohnivú hrivu stylovala do takejto podoby.

Ak si na seba oblečiete tak výrazne šaty, aké boli práve tie Margot Robbie či Saoirse Ronan, je priam povinnosťou, zvoliť si za účes niečo jednoduché. Hoci aj rozpustené vlasy. 

Jednoduchosť, ktorá nenudí

Žiadne veľkého výčesy, komplikované drdoly... Hollywoodske hviezdy už roky stavajú, aspoň pri výbere účesov, na jednoduchosť, ktorá boduje vždy. A vyplatila sa aj Jennifer Lawrence, ktorá prišla v platinovom bob strihu. A aj Naomi Watts si zrejme veľkú hlavu z účesu nerobila. Vlasy rozdelené cestičkou na bok a jemne zvlnené dokonalo ladili s jej celkovým lookom.


Daisy Ridley to tiež uhrala na klasiku. Ulízaný drdol zvýraznil jej dievčenské črty a nič tým nepokazila. Práve naopak.

Hra s fantáziou

Samozrejme, nebolo to len o rovných vlasoch či cestičkách na stred. Našli sa aj také hviezdy, ktoré sa trochu pohrali s fantáziou a to sa im vyplatilo. To je prípad aj herečky Rooney Mara, ktorá okrem výberom šiat, upútala aj účesom, ktorý vôbec nie je náročný a my sme si ho zamilovali.

Mohlo by vás zaujímať: Slávne celebrity sa výzorom vracajú do minulosti: Trendy, na ktorých sme sa smiali, sú opäť IN!

Rovnako sa nám páčil aj vrkočový hairstyling Olivie Wilde, ktorá veľmi dobre vie, že vrkoče sú in. A vhodné aj na červený koberec.

Nesmrteľné retro

Samozrejme, núdza nebola ani o retro účesy inšpirované rokmi z minulého storočia. Najviac nás upútali vo verziách Charlize Theron a tehotnej Emily Blunt. Obom kráskam sadli účesy perfektne. 

Foto:
SITA, Profimedia
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba